Новини Новини 21.07.2022 о 12:56 comment views icon

lifecell запустив акцію «Роумінг-п’ятірка» для абонентів у Молдові, Німеччині, Польщі, Румунії та Чехії

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Мобільний оператор lifecell запустив нову акцію «Роумінг-п’ятірка» для абонентів у Молдові, Німеччині, Польщі, Румунії, Чехії. За умовами акції «Роумінг-п’ятірка» роумери можуть замовити 5 ГБ мобільного інтернету за вигідною ціною 50 грн у п’яти найпоширеніших країнах вимушеного перебування українців. До кінця липня кожен абонент може замовляти по 5 ГБ інтернету необмежену кількість разів.

«Роумінг-п’ятірка» доступна для всіх абонентів lifecell, які обслуговуються за умовами індивідуальних тарифних планів (передплачених і контрактних).

lifecell запустив акцію «Роумінг-п’ятірка» для абонентів у Молдові, Німеччині, Польщі, Румунії та Чехії

Оператор lifecell нагадав, що дбає про своїх абонентів, які змушені були виїхати за кордон, і регулярно пропонує їм акції, щоб завжди вони могли залишатися на зв’язку з близькими та рідними людьми.

Так, завдяки акції «Гігабайти без кордонів» абоненти, які сплатили/перезамовили свій пакет послуг, можуть використовувати свої тарифні гігабайти в 34 країнах так само, як в Україні.

В межах акції «Вхідні дзвінки без додаткової плати у роумінгу», абоненти lifecell можуть приймати вхідні дзвінки у 16 країнах Європи без додаткової плати за умови сплаченого/перезамовленого пакету послуг.

Онлайн-курс Frontend-разробник від Powercode academy.
Курс на якому ти напишеш свій чистий код на JavaScript, попрацюєш із різними видами верстки, а також адаптаціями проектів під будь-які екрани. .
Зарееструватися

Також, перебуваючи за кордоном, можна підключити сервіс «Роумінг Пазл» і самотужки обрати й сформувати необхідне наповнення пакета послуг (хвилини, МБ та SMS).

І ще одна пропозиція для абонентів lifecell — «Роумінг Онлайн», завдяки якій користувач може обмінювати замовлений обсяг інтернет-трафіку на хвилини для дзвінка, якщо це буде необхідно.

Якщо ж абонент не може скористатися роумінговими пропозиціями та акціями, застосовуються базові тарифи на роумінговий інтернет у відповідній країні.

Джерело: lifecell

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: