Новини Ігри 25.04.2023 о 19:16

Metacritic покращує модерацію після «образливих та неповажних» оглядів Horizon Forbidden West: Burning Shores

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Доповнення Burning Shores, що нещодавно вийшло для гри Horizon Forbidden West, отримало безліч негативних відгуків користувачів на Metacritic. Багато користувачів ставили оцінку 1 або 0, а також залишали критичні відгуки тільки тому, що їм не сподобався можливий прояв нетрадиційної сексуальної орієнтації головної героїні.

Курс
СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання
boat

У той час як професійні оглядачі досить добре оцінили гру, забезпечивши їй середній результат 82 бали, рейтинг користувача на цей час становить 3,9, а в деякі моменти він опускався до 2,7 бала. Такий результат спричинений одним сюжетним моментом. Ближче до кінця гри в діалозі Елой та її супутниці Сейкі пропонується три варіанти відповідей, і один з них веде до поцілунку двох жінок. Два інші варіанти відповідей не викликають сплеск одностатевих романтичних проявів на екрані монітора. З усім тим, саме цей момент став причиною заниження користувацького рейтингу Horizon Forbidden West: Burning Shores.

У Metacritic відреагували на таку критику гри, заявивши, що їм відомо про «образливі та неповажні відгуки про Horizon Forbidden West: Burning Shores». Нині ведуться роботи з розвитку процесів та інструментів, щоб запровадити суворішу модерацію. Відповідні зміни планується реалізувати у найближчі місяці.

Як саме виглядатимуть і працюватимуть ці інструменти модерації, поки не уточнюється. Тим часом кілька оглядів Burning Shores вже були видалені з сайту за порушення умов використання.

Додамо, розробник Horizon Zero Dawn та Forbidden West, компанія Guerrilla натякнула, що історія Елой не закінчена – світ Horizon буде розширено наступною пригодою героїні.

Джерело: eurogamer


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: