Новини Пристрої 31.05.2022 о 17:30

Minisforum показала ігровий міні-ПК з CPU AMD Ryzen 9 6900HX, GPU Radeon RX 6650M та охолодженням на основі рідкого металу

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Minisforum продемонструвала компактну комп’ютерну систему Neptune HX90G, яка розмістилася в корпусі об’ємом всього 2,8 літра. Особливістю цієї новинки стало використання дискретної відеокарти, що є рідкістю у цьому сегменті ПК. Таким чином, пристрій можна розглядати як компактну ігрову систему.

Minisforum показала игровой мини-ПК с CPU AMD Ryzen 9 6900HX, GPU Radeon RX 6650M и жидким металлом для их охлаждения

На вибір користувачів доступні конфігурації Neptune HX90G з різними версіями процесорів, включаючи AMD Ryzen 95900HX і Ryzen 96900HX, а також чіпи серії Intel Alder Lake. Найцікавішою особливістю цієї моделі є дискретна відеокарта AMD Radeon RX 6650M. Вона розпаяна безпосередньо на друкованій платі, і користувачі не можуть самостійно замінити її або модернізувати.

Minisforum показала игровой мини-ПК с CPU AMD Ryzen 9 6900HX, GPU Radeon RX 6650M и жидким металлом для их охлаждения

Відео також демонструє масивний радіатор, що забезпечує відведення тепла від CPU та GPU, доповнений двома вентиляторами. Система охолодження включає 7 мідних теплових трубок, 4 з яких виділені для потреб відеочипа. За даними виробника, кулер здатний відводити тепло від CPU та GPU, не допускаючи зниження продуктивності при 100% навантаженні. В цьому випадку це означає до 50 Вт та 100 Вт відповідно. Пристрій поставлятиметься з блоком живлення потужністю 260 Вт. Що ще цікаво, Minisforum підтвердила у відео, що рідкий метал наноситиметься як на GPU, так і на CPU. Хоча зазвичай відеочіпи, особливо недорогі графічні процесори, такі як Navi 23, не використовуються з рідким металом.

Інформація про терміни початку продажу та ціну компактного ПК Minisforum Neptune HX90G поки не повідомляється.

Джерело: videocardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: