Новини

На Картах Google з’явилися супутникові знімки військових і стратегічних об’єктів росії з покращеною роздільною здатністю — 0,5 метра на піксель. Google це заперечує

На Картах Google з’явилися супутникові знімки військових і стратегічних об’єктів росії з покращеною роздільною здатністю — 0,5 метра на піксель. Google це заперечує

Сервіс Google Maps почав видавати супутникові знімки з роздільною здатністю 0,5 метра на піксель військових та стратегічних об’єктів росії. Вони доступні будь-яким користувачам. На кадрах із космосу можна роздивитися пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, командні пункти, полігони, аеродроми та, можливо, навіть бункер путіна. До цього часу якість знімків, що відображаються, було значно гірше.

Тепер же в деталях можна побачити базу зберігання ядерних боєприпасів біля Мурманська, полігон Ньонокса, де зірвалася секретна ракета «Буревісник» з ядерною силовою установкою. Або єдиний російський авіаносець «Адмірал Кузнєцов». Про це пише Defence Express.

Проте представник Google Женев’єв Парк заявила виданню The Verge, що жодних поправок у супутникові знімки росії не вносилося. Опубліковані зображення, ймовірно, були доступні на Картах Maps задовго до початку війни в Україні.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Стратегічної цінності супутникові знімки Google Maps не мають, оскільки військові космічні апарати мають більш високу роздільну здатність. Проте такі кадри не доступні цивільним.

10 квітня Maxar Technologies опублікувало супутникові знімки російської техніки, яка передислокувалась на схід України. За даними CNN, кілька військових колон рухалися вздовж магістралі, що веде від села Солоти та міста Валуйки Білгородської області росії.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: