Новини Новини 13.04.2022 о 14:46

Нашим захисникам на Сумщині потрібні тепловізори — давайте допоможемо зібрати необхідні кошти

До редакції ITC.ua з проханням про допомогу звернувся наш хороший знайомий, який у довоєнний час працював проджект-менеджером в IT-компанії, а зараз разом з іншими українськими героями дає відсіч російським окупантам на передовій.

Зараз він у складі 29 окремого стрілецького батальйону ЗСУ захищає кордон на Сумщині, зокрема його група на одному з постів відповідає за північний фланг Харківського напрямку. Він просить допомогти зібрати необхідні кошти для закупівлі тепловізорів, щоб мати змогу завчасно побачити ворога вночі. Всього необхідно три тепловізори — від 1,2 км. XEYE 2 E3MAX, або аналоги по техпараметрам. Наразі ціна одного 90-95 тис. грн. Тобто, для їх закупівлі потрібно 285 тис. грн.

Вони вже знайшли волонтерів, які можуть допомогти із закупівлею тепловізорів. Залишилось тільки зібрати кошти.

Реквізити для переказу коштів на картку ПриватБанк — Андрій Заїка (солдат 3 роти 29 ОкрСтБат), номер картки 5363 5420 1878 0370. Наголошуємо, що редакція ITC.ua особисто знайома з цією людиною, тож інформація перевірена та повністю правдива. Закликаємо вас, любі читачі, долучитися до цієї гарної справи. Кожна копійчина має значення і може врятувати життя нашим героям у ЗСУ та інших військових формуваннях, які зараз борються за існування української нації.

Віримо у ЗСУ! Слава Україні!


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: