Новини

Не минуло і 15 років: рідери Amazon Kindle нарешті отримують підтримку ePub (ну, майже)

Не минуло і 15 років: рідери Amazon Kindle нарешті отримують підтримку ePub (ну, майже)

Лише 15 років знадобилося компанії Amazon, щоб запровадити підтримку формату ePub для своїх пристроїв для читання електронних книг Kindle. Насправді майже запровадити.

Надалі функція Send to Kindle дозволить надсилати на рідери файли формату ePub. Але насправді буде відбуватися перетворення файлу ePub у формат, який здатні відкривати пристрої для читання електронних книг Kindle – KF8 (AZW3). І слід зазначити, що це оновлення функціональних можливостей з’явиться не найближчими днями чи тижнями, а наприкінці 2022 року.

Це нововведення, на перший погляд, може здатися незначним, але насправді розв’язує стару проблему в індустрії електронних книг. Amazon Kindle Store — основний магазин електронних книг, а ePub — формат електронних книг, що найбільш широко використовується. Але до цього часу пристрої Kindle не могли читати формат ePub. Власникам Kindle доводилося вручну перетворювати свою бібліотеку електронних книг на «зрозумілий» для Amazon формат за допомогою програми Calibre. Тому підтримка ePub хоча б у рамках функції Send to Kindle вже порадує багатьох користувачів.

Ще однією прийдешньою зміною стане відмова від підтримки старого формату MOBI пристроями Kindle. Він якийсь час був пропрієтарним форматом електронних книг Amazon. Amazon придбала компанію Mobipocket у 2005 році й згодом перейменувала MOBI на AZW. Власники електронних книг будь-якого формату на Kindle і надалі зможуть отримувати доступ до них. Оновлення торкнеться лише нових електронних книг.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: