Новини

Німецький фрегат Sachsen успішно знищив безпілотники лазерною зброєю

Німецький фрегат Sachsen успішно знищив безпілотники лазерною зброєю

Німецький фрегат Sachsen провів тестування лазерної системи боротьби з БПЛА, розробленої компаніями Rheinmetall та MBDA Deutschland. У процесі тестування фрегат успішно вразив безпілотники на коротких та дуже коротких дистанціях за допомогою лазерної зброї.

Наголошується, що це було перше застосування німецькими збройними силами корабельної лазерної зброї. 30 серпня 2022 року німецький фрегат Sachsen успішно атакував безпілотні літальні апарати на малій і дуже малій дистанції в Балтійському морі неподалік полігону Путлос.

Передбачається, що майбутні високоенергетичні лазерні системи озброєння для ВМФ будуть особливо корисні для захисту від окремих безпілотників і роїв дронів, а також для ураження швидкісних катерів, що атакують, з близької й дуже близької відстані. Крім того, система також може бути спроєктована для більшої продуктивності, що дозволить їй знищувати керовані ракети та мінометні снаряди.

Випробування високоенергетичної лазерної зброї триватимуть до середини 2023 року. При цьому розглядатимуться різні варіанти застосування демонстратора. Результати випробувань визначать, що ще необхідно зробити на шляху до створення повністю функціональної лазерної зброї. Зрештою сфера застосування системи може не обмежуватися лише ВМФ.

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Ставайте досвідченим фахівцем з фінансів на рівні директора!
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
findirector

Lockheed Martin передала американським військовим лазерну зброю рекордною потужністю 300 кВт

Джерело: navalnews


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: