Новини

«Нова пошта» відкрила перше мобільне відділення з контейнера для перевезення посилок. Воно повністю автономне (сонячні панелі на даху) та обробляє до 10 тис. посилок на місяць

«Нова пошта» відкрила перше мобільне відділення з контейнера для перевезення посилок. Воно повністю автономне (сонячні панелі на даху) та обробляє до 10 тис. посилок на місяць

«Нова пошта» продовжує відновлювати роботу мережі, зокрема й у регіонах, що постраждали від бойових дій. Нещодавно компанія налагодила роботу у Стоянці — там запрацювало унікальне мобільне відділення, яке є власною інноваційною розробкою R&D-департаменту «Нової пошти».

Це перше мобільне відділення повного циклу, яке може розгортатись за 5 хвилин та використовуватись для надання повного спектра послуг «Нової пошти».

Вперше ми розповідали про цю розробку наприкінці лютого, за тиждень до початку війни, а зараз воно запрацювало у Стоянці — селищі, яке сильно постраждало на Київщині та поступово повертається до мирного життя. Наразі пересувне відділення розташовується у центрі села за адресою вул. Меліораторів, 1. Працюватиме по буднях з 10 до 17 та у суботу — з 9 до 18.

Мобільне відділення-контейнер розраховане на двох операторів і надавання звичних клієнтам послуг — приймання та видачі посилок, грошових переказів, послуги пакування тощо. На даху пересувного відділення встановлені сонячні панелі, тому воно може працювати повністю автономно, запевняють в компанії. У середині є кондиціонер та усі необхідні умови для комфортної роботи співробітників.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

За місяць мобільне відділення зможе приймати та видавати до 10 тис. посилок.

«Нова пошта» планує використовувати це відділення у Стоянці 2-3 тижні, поки не відновить роботу стаціонарного. Після цього відділення буде переміщене в іншу локацію, де буде потреба.

Відео


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: