Новини

Оновлений додаток «Повітряна тривога»: додано всі області та територіальні громади, версія для Huawei

Оновлений додаток «Повітряна тривога»: додано всі області та територіальні громади, версія для Huawei

Розробники додатку «Повітряна тривога» повідомили про вихід оновлення, яке суттєво покращує його можливості. Нагадаємо, цей додаток призначений для інформування про початок і закінчення повітряної тривоги.

Раніше інформування відбувалося в межах області. Версія 2.0 дозволяє вибрати окремі міста та територіальні громади. Наразі в додатку доступні всі 1470 громад України. Також розробники додали всі області України.

Крім того, розробники додали в «Повітряна тривога» перевірку статусу повітряної тривоги у вибраній області безпосередньо у додатку. Разом з тим, збільшено тривалість сигналу про тривогу до 30 секунд, а звук сигналу про відбій тривоги змінено на більш спокійний. Також додано відповіді на Поширені питання (FAQ) та внесено виправлення, що забезпечують більш стабільну роботу додатку. Оновлено дизайн додатку.

Як повідомляють розробники, користувачам, які раніше вже встановили додаток «Повітряна тривога», необхідно оновити його вручну до версії 2.0 або встановити заново. Також необхідно обов’язково активувати автооновлення програм на смартфоні.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Разом з тим, на додачу до версій для iOS та Android розробники також створили версію для пристроїв виробництва Huawei.

Наразі додаток «Повітряна тривога» завантажили вже понад 2 млн користувачів.

Джерело: ajax


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: