Новини

Почастішали спроби злому Telegram-акаунтів українців. Фахівці рекомендували не переходити за підозрілими посиланнями та встановити додатковий пароль для двоетапної автентифікації

Почастішали спроби злому Telegram-акаунтів українців. Фахівці рекомендували не переходити за підозрілими посиланнями та встановити додатковий пароль для двоетапної автентифікації

Українська урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події при Держспецзв’язку CERT-UA і ​​Кіберполіція України відзначили зростання кількісті спроб зламу Telegram-акаунтів українців. Кіберзлочинці розповсюджували повідомлення зі шкідливими посиланнями на нібито вебсайт месседжера, щоб отримати несанкціонований доступ до облікових записів, у тому числі і з можливістю перехоплення одноразового коду з SMS. За допомогою таких атак вони викрадають дані сесії, список контактів та історії листування.

Українські кіберфахівці заблокували хостинг, з якого велися атаки, проте зловмисники переїжджають на хостинги рф. У жодному разі не переходьте за підозрілими посиланнями і обов’язково встановіть додатковий пароль для двоетапної автентифікації в Telegram (разом з кодом, що надходить у SMS). Додатково необхідно в налаштуваннях Telegram завершити всі сеанси, крім поточного.

«У разі отримання подібних повідомлень просимо терміново інформувати суб’єкти забезпечення кібербезпеки України з метою вжиття невідкладних заходів щодо блокування шкідливих веб-ресурсів. Ця активність відстежується за ідентифікатором UAC-0094», — повідомили в CERT-UA.

Популярний нині месенджер заснований у 2013 році російськими братами Миколою та Павлом Дуровими. Останній — один із творців та колишній генеральний директор російської соціальної мережі «ВКонтакте». На початку березня Павло Дуров звернувся до українських користувачів та запевнив їх у безпеці Telegram.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: