Новини

“ПриватБанк” планував провести модернізацію сервісів Приват24 за 10 годин, але процес розтягнувся на добу

“ПриватБанк” планував провести модернізацію сервісів Приват24 за 10 годин, але процес розтягнувся на добу

“ПриватБанк” запланував технологічну паузу у проведенні платежів через Приват24 20 березня від півночі і до 10 ранку, але несподівано процес розтягнувся на добу.

Спочатку банк повідомив, що 20 березня 2022 року проведе технологічні роботи з модернізації Приват24, що дозволить суттєво збільшити обсяги обробки платежів та впровадження нових послуг. Роботи повинні були зайняти час з 00 годин до 10 ранку і в цей час планувалася пауза у проведенні платежів через мобільну та веб версію Приват24 для фізичних осіб.

Але ввечері 20 березня ПриватБанк повідомив, що його ІТ-команда продовжує налаштування резервних потужностей сервісів банку.

“Команда ІТ фахівців ПриватБанку другу добу у режимі 24/7 працює над впровадженням резервних потужностей для безперебійної роботи Приват24 та всіх послуг банку за будь яких обставин, які можливі під час війни – повідомив заступник голови правління ПриватБанку Мариуш Качмарек. – З огляду на велику кількість сервісів та послуг, які надає ПриватБанк, налаштування вимагає більшого часу, ніж планувалося на початку робіт”.

За словами керівника ІТ команди ПриватБанку, така робота є унікальною для банківського ринку, й необхідність налаштування багатьох сервісів може протягом 20 березня та початку дня 21 березня спричинити тимчасові паузи у роботі Приват24. В банку ще раз попрохали поставитись до цього з розумінням, адже ця робота спрямована задля стабільності обслуговування та безпеки коштів клієнтів.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Лише через добу, о десятій ранку 21 березня, ІТ-команда ПриватБанку завершила налаштування резервних потужностей та оголосила, що Приват24 працює в звичайному режимі.

“Команда ІТ фахівців ПриватБанку за три доби роботи у режимі 24/7 завершила впровадження резервних потужностей для безперебійної роботи сервісів та послуг банку. Приват24, платежі та послуги працюють в звичайному режимі”.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: