«ПриватБанк» поділився статистикою використання застосунку «Термінал», який дозволяє використовувати у якості POS-терміналу власний смартфон.
Зазначається, що за останній рік кількість торговців, що завантажили цей застосунок та зробили щонайменше одну транзакцію, зросла майже у 5 разів ─ з 14 до 48 тис. А загалом застосунок встановили 83 тис. клієнтів.
ТОП 5 підприємців та бізнесів, що найчастіше використовують приймання оплати через смартфон та «Термінал»:
- Торгівці на продовольчих та промислових ринках;
- Крамниці товарів для дому;
- Продуктові крамниці;
- Салони краси;
- Кафе та ресторани.
Протягом 2023 року за допомогою «Терміналу» українці оплатили 7,8 млн покупок на суму понад 3,2 млрд грн.
За кількістю оплат через «Термінал» та смартфон лідирують продуктові крамниці – майже 600 тис. транзакцій за рік, та заклади громадського харчування – 420 тис. Найбільший середній чек – у салонах краси (1550 грн) та магазинах електроніки (1520 грн).
Кожний четвертий з активних користувачів «Терміналу» (понад 12 тис. підприємців) підключив та постійно користується сервісом програмного реєстратора розрахункових операцій ПРРО «Каса», який працює безпосередньо в застосунку. Такий сервіс вже врахований до тарифу з еквайрингу ─ 1,3% від транзакції для користувачів застосунку «Термінал».
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: