Новини

Сервіс Liki24.com відновив доставку медпрепаратів майже по всій Україні

Сервіс Liki24.com відновив доставку медпрепаратів майже по всій Україні

Liki24.com Сервіс Liki24.com відновив доставку медпрепаратів майже по всій УкраїніСервіс Liki24.com відновив доставку медпрепаратів майже по всій УкраїніМаркетплейс для пошуку медикаментів у аптеках, порівняння цін, замовлення та доставки. повідомив про відновлення доставки медпрепаратів майже по всій Україні.

Щоб забезпечити людей лікарськими засобами в умовах підвищеного попиту і нестачі окремих медпрепаратів через війну, Liki24.com створив логістичний центр у Хмельницькому і налагодив доставку по всій Україні. Через сайт або мобільний застосунок на iOS та Android українці наразі можуть замовити понад 15 700 товарів з аптек.

Відправлення замовлень відбувається того ж або наступного дня, а термін доставки залежить від поштового оператора. Крім того, у деяких містах доступна кур’єрська експрес-доставка. Адресну доставку можна замовити у Києві, Вінниці, Дніпрі, Кам’янському, Кропивницькому, Львові, Полтаві, Кременчуці, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Чернівцях, Кривому Розі, Черкасах, а також в Обухові, Ужгороді, Івано-Франківську й Одесі.

Через сервіс Liki24.com можна також отримати гуманітарну допомогу. У спеціальній добірці є товари, передані Європи: знеболювальні, антисептики, ліки для ШКТ, вітаміни, предмети гігієни для жінок і дітей тощо. Так, з початку війни понад 50 тонн і 60 тис. пакувань ліків уже було доставлено десяткам тисяч українців, зокрема у Харківській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

Мапу функціонуючих аптек, а також залишки ліків і товарів для здоров’я можна перевірити на сайті Liki24.com. Для цього треба вибрати необхідний товар і спосіб отримання «аптека» при оформленні замовлення. Система покаже усі активні аптеки, де є в наявності потрібні лікарські засоби.

Актуальна мапа аптек, які працюють по всій Україні в умовах воєнного стану


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: