Новини

Україна отримає додаткові далекобійні РСЗВ — MARS II від Німеччини та LRU від Франції

Україна отримає додаткові далекобійні РСЗВ — MARS II від Німеччини та LRU від Франції

Всього через декілька днів після масованого ракетного обстрілу російськими окупантами низки українських міст та об’єктів інфраструктури відбулася чергова зустріч у форматі «Рамштайн». Партнери й надалі будуть підтримувати Україну у визвольній боротьбі проти загарбників та пообіцяли надати нові партії необхідного для цього озброєння.

Так, в міністерстві оборони Німеччини повідомили, що протягом наступних кількох тижнів Україна отримає додаткові реактивні системи залпового вогню MARS II та артилерійські установки PzH 2000. Конкретна кількість озброєння не називається.

«Зустріч у форматі «Рамштайн» в особливий час: російські ракетні обстріли та часткова мобілізація, імітаційні референдуми, український контрнаступ. Ми координуємо нашу постійну підтримку. У наступні кілька тижнів ще більше PzH 2000 та MARS II буде надано Україні», — прокоментували у відомстві.

Крім того, корисну для захисту української землі військову техніку пообіцяла надати й Франція, повідомляє «Лачен пише». Так, Україні передадуть три реактивні системи залпового вогню LRU (Lance-roquettes unitaire). РСЗВ LRU являє собою модернізований варіант M270 MLRS.

Зазначимо, це лише публічна частина постачань.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: