Новини Україна 09.11.2022 о 11:32 comment views icon

Україна запросила ППО C-RAM в США – високоефективні автоматичні системи малої дальності проти іранських дронів і не тільки

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

ABC news стало відомо про лист спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука до Конгресу США з проханням надати Україні системи ППО C-RAM для боротьби з іранськими безпілотниками з метою захисту електростанцій та інших важливих об’єктів. У листі також є прохання надати ракети більшої дальності для знищення запасів безпілотників глибоко у тилу ворога на території України.

C-RAM (Counter Rocket, Artillery та Mortar) – системи тактичного ППО, здатні відбивати ракетні, артилерійські та мінометні атаки, а також інші засоби дистанційного ураження. Існує багато модифікацій таких систем, що спочатку прийшли на сухопутне шасі з флоту (CIWS) і були значно модернізовані.

C-RAM

Установка включає РЛС, оптико-тепловізорний модуль та шестиствольну гармату калібру 20 мм з високою інтенсивністю стрільби – 4500 пострілів за хвилину (модель Centurion C-RAM). Система здатна працювати повністю автоматично – вона захоплює та супроводжує ціль, розраховує можливі помилки і поправки для визначення оптимального часу та напряму, відкриває вогонь або пропонує зробити це оператору.

Видання Defence Express зауважує малу ефективну дальність враження – всього 1,5 км (для порівняння, ефективна дальність у «Гепардів» – 5,5 км). Максимальна дальність складає 5,5 км. Однак на малих дистанціях та в руках вмілих бійців C-RAM може бути високоефективною – особливо проти повільних цілей, якими є ударні безпілотники

Пентагон принципово не став розкривати деталі запиту України – раніше у відомстві зазначали, що сконцентровані на покритті потреб України відповідно до ситуації на фронті та «працюють цілодобово, доставляючи зброю із запасів США, коли вона буде доступна».

Курс Саунд- дизайнер у геймдеві.
За 29 занять ти збереш себе, портфоліо, софт- і хард-скіли та зможеш впевнено стартувати в геймдеві.
Дійзнайтеся більше

Національна гвардія створює мобільні групи з кулеметами ПКТ для протидії російським атакам дронами

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: