Новини Новини 01.03.2022 о 16:53

Українська кіберспортивна команда NAVI припиняє будь-яку співпрацю з російським холдингом ESFORCE, включаючи RuHub, Epic Esports Events, Cybersport.ru та Virtus.pro

Українська кіберспортивна команда NAVI припиняє будь-яку співпрацю з російським холдингом ESFORCE, включаючи RuHub, Epic Esports Events, Cybersport.ru та Virtus.pro.

В Україні – шостий день війни. Російська армія продовжує обстрілювати житлові квартали: сотні тисяч мешканців залишили свої будинки, а решта продовжують боротися за майбутнє країни. Коли гинуть люди та назавжди руйнуються тисячі доль у рідній країні, не до кіберспорту.

Поки співробітники та гравці NAVI проводять дні у бомбосховищах, холдинг ESFORCE публічно заперечує весь той жах, який зараз відбувається в Україні.

Вважаємо позицію цієї компанії неприйнятною та антилюдською. NAVI припиняють будь-яку співпрацю з холдингом, включаючи RuHub, Epic Esports Events, Cybersport.ru та Virtus.pro.

Окремо хочемо висловити подяку всім співробітникам холдингу, які не побоялися пресингу та висловили свою позицію. Спасибі!

Зазначимо, що нещодавно український кіберспортсмен Олександр «s1mple» Костильов пожертвував Збройним силам України 1,5 млн грн.

Джерело: NAVI


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: