Новини Новини 26.05.2022 о 14:38 comment views icon

В Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часу

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

26 травня Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштуванняВ Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часуВ Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часуЦе сайти robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua, а результатом цього співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями.

Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи, а оновлення ресурсу відбуватиметься у режимі реального часу.

Ця ініціатива — відповідь на одне з найбільш нагальних питань: забезпечити максимальне працевлаштування українців.

«‎Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка консолідує інформацію про роботодавців та шукачів роботи.

Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям – роботу.

Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності‎»,

Ігор Дядюра,

зазначив заступник Міністр економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Сайти з пошуку роботи також отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх сайтах. Це дозволить додатково інформувати українців про всі варіанти працевлаштування.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: