Новини

Kioxia розробив прототип картки пам’яті microSDXC ємністю 2 ТБ

Kioxia розробив прототип картки пам’яті microSDXC ємністю 2 ТБ

Японський виробник пам’яті Kioxia оголосив про створення перших робочих прототипів карт пам’яті microSDXC ємністю 2 ТБ. Kioxia використовувала флеш-пам’ять BiCS 3D та контролер пам’яті власної розробки для демонстрації базової функціональності за максимальної стандартної щільності. У картці використано 16 однотерабітних кристалів тривимірної флеш-пам’яті товщиною 0,8 мм.

Специфікація SD Association (SDA) SDXC підтримує картки ємністю до 2 ТБ вже понад десять років, але досі ніхто не виробляв їх успішно. SDA – некомерційна організація, створена у 2000 році компаніями SanDisk, Toshiba та Panasonic для встановлення світових стандартів карток пам’яті. На сьогоднішній день організація об’єднує понад 750 компаній-учасників.

Kioxia — відносно нове ім’я в промисловості пам’яті. Toshiba узяла цю назву наприкінці 2019 року. Назва є поєднанням японського слова kioku, що означає «пам’ять», і грецького слова axia, що означає «цінність».

Лише кілька днів тому Kioxia оголосила про 30% скорочення виробництва флеш-пам’яті на своїх заводах у Йоккаїті та Китакамі. Компанія заявила, що цей крок допоможе їй краще керувати виробництвом та продажами.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Масове виробництво карток пам’яті Kioxia microSDXC ємністю 2 ТБ планується розпочати у 2023 році. Про ціни або конкретну дату віходу поки нічого не відомо.

 

Kioxia показала прототип SSD с интерфейсом PCI Express 5.0 и скоростью чтения до 14 Гбайт/с

Джерело: TechSpot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: