Новини

Vodafone запустив нову лінійку контрактних тарифів мобільного зв’язку

Vodafone запустив нову лінійку контрактних тарифів мобільного зв’язку

Vodafone пропонує клієнтам нові тарифи для контрактного підключення. Серед переваг лінійки – можливість оплачувати послуги зв’язку після користування, а також забезпечити підвищений рівень захисту мобільного номеру від шахраїв.

Нові пропозиції враховують нові споживацькі звички – за останні півроку обсяг користування мобільним інтернетом серед дата-користувачів контрактної форми обслуговування зріс на 15%. Відповідно, лінійка пропонує збільшені обсяги мобільного інтернету – від 15 ГБ до безліміту з можливістю роздачі інтернету.

Також нові тарифи відповідають змінам у попиті на міжнародний зв’язок: в пакети послуг вже включені від 50 до 750 хвилин для дзвінків за кордон. Адже абоненти, які телефонують за кордон, зараз витрачають у 2 рази більше хвилин, ніж на початку року.

Вартість зв’язку у контрактних тарифах стартує від 135 грн на місяць за 20 ГБ та інші послуги зв’язку, включені в пакет. Vodafone надає всім новим абонентам знижку від 40 до 100 грн на перший місяць користування новими тарифами.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Більш докладно ознайомитись з умовами оновленої лінійки тарифів та підключитись в обраний тариф можна на сторінці тарифів Vodafone для контракту.

Vodafone запустив нову лінійку контрактних тарифів мобільного зв'язку

Джерело: Vodafone


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: