Новини Новини 02.04.2022 о 14:39 comment views icon

З 1 квітня «Київстар» продовжив безкоштовно надавати «Домашній інтернет» в областях з активними бойовими діями

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Тетяна Нечет

Автор новин

З 1 квітня «Київстар» продовжує надавати послуги «Домашнього інтернету» навіть без оплати тарифу своїм клієнтам, які живуть в областях з активними бойовими діями, викликаних нападом росії на Україну. У березні до 420 тисяч клієнтів могли користуватися послугою безкоштовно по усій країні, повідомили у компанії.

Також «Київстар» продовжує розвивати свою інфраструктуру фіксованого інтернету, навіть в умовах війни. Компанія забезпечила 400 укриттів в різних містах України безкоштовним Wi-Fi, розширила роботу мережі на 30 нових багатоповерхових будинків або майже 4 000 квартир.

Компанія попросила клієнтів, які мають можливість оплатити рахунок, зробити це. Так вони зможуть долучитеся до відновлення та розширення мережі, а також до допомоги тим, хто в районах бойових дій зараз не може оплатити послуги.

«Попри війну, ми активно працюємо над відновленням пошкодженої інфраструктури, встановлюємо безкоштовний Wi-Fi у бомбосховищах та збільшуємо покриття у нових будинках. Більше 11 тисяч сімей з початку війни обрали «Київстар» у якості провайдера домашнього інтернет. Щоб все це було можливим, наші спеціалісти проявляють неабияку витримку та сміливість», — сказав Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв’язку «Київстар».

З початку російського вторгнення в Україну, компанія забезпечила своїх клієнтів безкоштовними послугами мобільного зв’язку, «Домашнього інтернету» та «Київстар ТБ»; достроково виплатила в державний бюджет понад 1 мільярд гривень податку на прибуток та перерахувала більш ніж 20 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу для ЗСУ, лікарням та літнім людям.

Ще на початку війни «Київстар», «Vodafone Україна» та lifecell повідомили, що надаватимуть українцям послуги зв’язку та інтернету навіть без поповнення рахунку.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: