Новини Новини 20.05.2022 о 18:00

Збір на пікап для 115-ї бригади ✔️Дякуємо небайдужим читачам!

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-1_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-1_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-1_uwp_avatar_thumb.png

Редакція ITC.ua оголосила збір на пікап 29 квітня. Збір закрили 6 травня.

Курс ПРОДЮСУВАННЯ АРТПРОЄКТІВ.
Оволодійте навичками створення професійних артпроєктів та реалізуйте свої найсміливіші творчі задуми!
Дізнатися про програму

Завдяки читачам Creators Media Group – MC.today, ITC.UA та Highload вдалося зібрати 184 464 грн і купити пікап за 183 тис. грн для 115-ї бригади, яка воює на сході. У цю суму увійшло і те, що автівку пригнали з Румунії до Львова. Також частину суми витратили, щоб пофарбувати її в захисний колір хакі.

Незабаром авто передадуть нашим захисникам і воно слугуватиме їм на передовій. Дякуємо всім, хто долучився до збору. Разом переможемо!

У проєкт допомоги для військових і гуманітарних потреб від видань MC.today, Highload та ITC.ua може подати заявку кожен, хто збирає кошти на конкретні речі для армії чи інших напрямів під час війни. Ініціативи, які пройдуть відбір редакції, отримають безоплатну рекламну кампанію у трьох виданнях – MC.today, Highload та ITC.ua на аудиторію в 4 млн користувачів. Щоб подати вашу ініціативу на розгляд, заповніть цю форму. Детальніше про проєкт тут.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: