Партнерський проєкт Партнерський проєкт 30.11.2022 о 11:00 comment views icon

360-градусна звукова сцена та стильний дизайн: Canyon представив стереогарнітуру для геймерів

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Бренд Canyon розширює лінійку ігрових аксесуарів Canyon Gaming: на ринку вже з’явилася нова ігрова стереогарнітура CND-SGHS8A, створена для максимального занурення у віртуальний світ онлайн-ігор.

У партнерському матеріалі команда Canyon Gaming розповідає більше про гаджет і його можливості. 

Партнерський матеріал?

Про стереогарнітуру

360-градусна звукова сцена та стильний дизайн: Canyon представив стереогарнітуру для геймерів

Ця модель комп’ютерних гарнітур створена для повного занурення у звук з додатковим комфортом під час тривалих ігрових сесій. Форма м’яких великих амбушурів дозволяє геймерам використовувати гарнітуру максимально довго з найбільшою зручністю.

360-градусна звукова сцена та стильний дизайн: Canyon представив стереогарнітуру для геймерів

Більше інформації про стереогарнітуру

Чудова якість звуку створює глибоку гучність і 360-градусну звукову сцену зі збалансованою звуковою атмосферою. Завдяки цій функції ви швидко зрозумієте, з якого боку і навіть звідки саме лунає кожен звук. Це дозволяє гравцям миттєво реагувати та вигравати!

Зручний всеспрямований мікрофон з оптимальною чутливістю відмінно передає голос, а двометровий кабель дозволяє знаходитися на оптимальній відстані від комп’ютера. У комплект входить розгалужувач, завдяки якому ці комп’ютерні гарнітури сумісні з будь-яким сучасним пристроєм, оснащеним комбінованим аудіороз’ємом 3,5 мм.

Подивитись детальні характеристики та придбати стереогарнітуру можна тут.

Модель має регульоване оголів’я. Ігровий дизайн доповнює яскраве RGB-підсвічування. Гучність і мікрофон зручно регулювати. 

Коли можна купити і яка ціна

Ігрова стереогарнітура Canyon CND-SGHS8A доступна для придбання з вересня 2022 року за 999 грн. Гарантія на неї – два роки.

З будь-яких запитань, що стосуються характеристик пристроїв, реалізації та підтримки, можна звертатися за офіційною адресою електронної пошти: [email protected].

Коротко про бренд

Canyon Accessories – це бренд мобільних аксесуарів, носіїв, комп’ютерних  та ігрових гаджетів. Його заснували в Нідерландах 2003 року. Зараз Canyon має офіси в 16 країнах, а продукція продається більш ніж у 26 країнах світу. Canyon Gaming – серія аксесуарів для ПК, що створені спеціально для геймерів. 

Компанія «АСБІС-Україна» – один з найбільших на українському ринку дистриб’юторів IT-продуктів, компонентів і рішень. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30 тис. активних клієнтів. Має велику кількість професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7 тис. споживчих і професійних IT-продуктів відомих світових виробників.

Партнерський матеріал?

Придбати стереогарнітуру

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: