Партнерський проект Партнерський проект 22.12.2021 о 14:51

Чому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інше

Банки купують iPad і Apple Pencil, щоб створювати безпаперові відділення, а IT-компанії все частіше розробляють продукти на macOS. Вибрати офіційну техніку бренду в Україні компаніям допомагає мережа iOn, яка має статус Apple Premium Reseller. 

У партнерському матеріалі Дмитро Городецький, керівник відділу корпоративного продажу компанії iOn, розповідає, чому бізнес вибирає гаджети Apple і як вони спрощують роботу команди.

 

Партнерський матеріал?

Чому варто вибрати Apple

Чому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інше
Дмитро Городецький, керівник відділу корпоративного продажу компанії iOn

Бізнес розвивається, коли ви маєте сучасну потужну техніку – наприклад, macOS, iPadOS і iOS. Тому ми хочемо розповісти про головні переваги Apple.

Продуктивність

Розробники Apple комплектують пристрої таким чином, що вони ще багато років після покупки залишаються актуальними – зберігають гарну продуктивність і швидко працюють. Наприклад, iPad Air другого покоління 2017 року підтримує iPadOS 15, реліз якого був у 2021 році.

Тривала підтримка

Усю техніку тривало підтримує Apple. Це означає, що протягом мінімум п’яти років пристрій отримуватиме оновлення для операційної системи.

Послуга Trade-in

У компанії не виникає проблем з утилізацією. Скориставшись послугою Trade-in, можна легко оновити техніку: здати старі пристрої в залік вартості нових. Також для корпоративних клієнтів компанія спільно із сертифікованими партнерами пропонує сервіс Buy Back. Він гарантує викуп техніки через заздалегідь узгоджені терміни – 3–5 років. Завдяки цьому компанія може економити, адже необхідність часто оновлювати техніку просто відпадає.

Єдина екосистема

Усі пристрої Apple є єдиною екосистемою. Завдяки інтеграції робочі процеси протікають набагато швидше і простіше. Ви здивуєтеся, наскільки більше можливостей отримають ваші девайси в порівнянні з функціоналом кожного окремого пристрою. 

Наприклад, планшет Apple можна використовувати в ролі другого монітора для Mac без будь-яких налаштувань. Це може бути корисно, якщо потрібно розширити робочий простір або вивести зображення на сенсорний екран. А при підключенні Apple Pencil ваш iPad і зовсім можна використовувати як графічний планшет.

Детально про те, чому така екосистема є важливою для компанії, ми розповідали в нашому огляді.

Чому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інше

Зручний інтерфейс

Інтерфейс macOS, iPadOS та iOS інтуїтивно зрозумілий. Освоїти його легко користувачам будь-якого рівня. Звичайно, спершу система може здатися трохи незвичайною, але все ж дуже зручною, продуманою та мінімалістичною. Крім того, для Mac розроблений весь необхідний софт, у тому числі й ексклюзивні програми, які недоступні для користувачів Windows.

Наприклад, Final Cut Pro X – професійний відеоредактор для операційної системи MacOS. 2. Pixelmator – це багатофункціональний графічний редактор, розроблений для Mac OS X.

До речі, про Windows. Один з найголовніших міфів полягає в тому, що MacBook не підходить для встановлення Windows. Насправді ж на комп’ютери Apple можна встановити Windows, але як другу операційну систему.

Якщо людина купує Mac в iOn, то може пройти навчання по роботі з ним. Коли ви не знайомі із системою macOS, цей сервіс допоможе освоїти нову техніку.

Безпека

Вважаємо, що це один з найвагоміших аргументів, чому варто використовувати техніку Apple у бізнесі. Особисті та корпоративні дані, що зберігаються на пристроях, надійно захищені від третіх осіб. Завдяки Touch ID та Face ID пристрій стає повністю персональним і недоступним для зловмисників. 

Багато можливостей активовані за замовчанням, а деякі з функцій можна налаштувати додатково.Чому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інше

Наприклад, є рішення для віддаленого управління пристроями. Через COVID компанії перейшли на дистанційний формат, це змінило й адміністрування їхньої IT-інфраструктури. Задовго до цього Apple розробила рішення Apple Business Manager, яке оптимізує управління корпоративними пристроями. А якщо поєднати його з MDM-рішеннямиЧому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та іншеЧому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та іншеРішення для керування мобільними пристроями. сторонніх виробників, наприклад Jamf, можна інвентаризувати техніку, управляти оновленнями ОС та застосунків. 

А система Zero Touch Deployment дозволить новому користувачеві отримати пристрій, який буде автоматично налаштований відповідно до зазначених політик одразу після активації. Додатково інформацію захищають також рішення MacPaw та Jamf Protect.

Ми вважаємо macOS найзахищенішою системою. Новітній чип M1 з вбудованим співпроцесором Secure Enclave забезпечують на Mac роботу тих самих функцій безпеки, що і на iPhone. Він відповідає за захист паролів, автоматичне шифрування даних та організацію системи шифрування на рівні файлів. Крім того, чип Apple M1 захищає macOS під час роботи – як і в iOS на iPhone. MacOS щодня перевіряє наявність оновлень і починає встановлювати їх у фоновому режимі.

Кому Apple допомагає в роботі

IT-компанії

Більшість світових та українських IT-компаній мають за стандарт Mac. Це основа робочого місця розробників та адміністративного персоналу. Щороку кількість компаній, які мігрують на екосистему Mac, зростає. 

Якщо наразі необхідна конфігурація Mac відсутня, в iOn можна замовити її персонально під ваш запит. Кастомні конфігурації включно.

Чому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інше

Торговельні представники

Торговельні представники різних компаній часто вибирають iPad. Ці пристрої дозволяють оперативно збирати та систематизувати дані, а також презентувати товари й послуги в будь-яких локаціях. Завдяки гарному дизайну та якісним аксесуарам планшети Apple виглядають пристойно й охайно весь час, що ними користуються. До того ж вони швидко працюють.

Наприклад, співробітники німецької фармацевтичної компанії Bionorica, яка є одним зі світових лідерів виробництва рослинних препаратів, використовують iPad у буквальному сенсі в полях. Крім того, зараз керівництво компанії планує підімкнути сервіс Apple Business Manager, щоб віддалено адмініструвати всі девайси.

Банківські консультанти

Банківські консультанти активно використовують планшети у спілкуванні з клієнтами: відсутність бар’єру у вигляді кришки ноутбука дозволяє утримувати зоровий контакт і більше спонукає до спілкування. Так, банки купують iPad та Apple Pencil, щоб створювати безпаперові відділення. Клієнти можуть підписувати документи, заходити в особистий кабінет і бачити історію співпраці з банком.

Менеджери та маркетологи

Менеджери та маркетологи в ритейлі можуть працювати над продуктом – від розробки до повної реалізації, виставляти завдання і стежити за дедлайнами, підтримувати зв’язок з колегами. Тісна інтеграція між пристроями робить всі процеси особливо швидкими і зручними.

Так, у всіх точках продажів IQOS співробітники використовують iPad, щоб реєструвати нові пристрої, оформляти гарантію і вести облік продажів.

Мерчендайзери компанії Coca-Cola також користуються планшетами Apple для реєстрації товару в точках продажу і ведення документів.

Список прикладів набагато більший, та й асортимент товару не обмежується тільки MacBook та iPad. Стаціонарні робочі місця ідеально обладнати iMac і Mac mini, а iPhone використовувати для корпоративного зв’язку.

Чому бізнес обирає Apple: автоматичне шифрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інше

Як зробити корпоративне замовлення

Проконсультуватися з будь-яких питань можна за телефоном +38 (068) 182 66 30. Також ви можете відправити листа на електронну адресу компанії [email protected].

iOn є Apple Premium Reseller, тому в нас ви можете придбати офіційний товар. Уся техніка має офіційну гарантію виробника і право на обслуговування в авторизованих сервісних центрах Apple.

Партнерський матеріал?

Зробити корпоративне замовлення

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: