Партнерський проект Партнерський проект 27.01.2023 о 11:00

Чому ви досі не вивчили англійську. Дві головні відмовки й як їх позбутися: поради експертів

Одні вчать англійську онлайн швидко та якісно, а інші не можуть зробити це роками. Досвідчені викладачі кажуть, що не буває людей, у яких немає здібностей до мов. А тим, хто хоче знати англійську, потрібно приділяти їй маленькі проміжки часу, але кожного дня.

У партнерському матеріалі з Green Forest його команда розповідає, як вчити мову онлайн так, щоб це було ефективно та швидко.

Партнерський матеріал?

Англійська онлайн: чому ви досі не вивчили мову і як із цим боротися

Неправильний підхід та нудні завдання, що не мають нічого спільного з реальним життям, – найпоширеніша проблема під час вивчення англійської мови. А ще – відмовки: начебто немає часу, здібностей, або вік уже не той. 

Насправді при вивченні англійської онлайн на курсах може стати на заваді лише лінь та небажання докласти трохи зусиль. 

Ніколи не пізно вчити іноземні мови

Спробуємо розібрати дві найпоширеніші причини, чому студенти не можуть вивчити іноземну мову.

  1. Не вистачає часу на уроки англійської онлайн

Курси онлайн істотно спростили життя людей, які не мають достатньо часу на навчання. При дистанційному навчанні ви не витрачаєте час на дорогу і не прив’язані до якогось місця. Вам знадобиться дві-три години на тиждень на онлайн-заняття та трохи додаткової підготовки.
Деякі мовні школи практикують гібридний графік, що дозволяє змінювати розклад занять з англійської щотижня.
А як же домашні завдання та самопідготовка? Для цього грамотно розподіліть час.

Наприклад:

  • Замість того, щоб скролити соціальні мережі, 15 хвилин почитайте блог англійською мовою або подивіться відео перед сном із субтитрами чи без.
  • Встановіть кілька додатків для вивчення граматики та лексики, за можливості практикуйтеся з їхньою допомогою. 
  • Обирайте курси онлайн з інтерактивними підручниками. З ними можна робити домашні завдання зі смартфона, використовувати невеликі перерви в роботі та не залежати від комп’ютера чи підручників.  
  • Не шукайте додаткові години для підготовки, краще робить це в маленькі проміжки часу. 
  • Розбийте завдання на невеликі відрізки та практикуйтеся по 10-15 хвилин вранці та ввечері щодня.

Записатись на онлайн курс можна на сайті

  1. Немає здібностей до мов

Людей без таких здібностей не існує, інакше ви б не вивчили навіть рідної мови. Секрет усіх поліглотів не в їхньому вродженому таланті, а в постійній роботі над собою. Успіх вивчення англійської онлайн залежить від бажання та інтересу.

Визначте мету, заради якої вивчаєте мову, налаштуйтеся на роботу над собою та зануртеся максимально в мовне середовище. Для цього необов’язково переїжджати в іншу країну. Організувати такий простір можна й онлайн. 

Окрім онлайн-курсів, знайдіть співрозмовників у соціальних мережах, переглядайте фільми в оригіналі та перекладайте пісні, читайте статті з різних тем і пишіть блог. Ви побачите, як з кожним днем покращуєте свій рівень. 

Записатись на дистанційний курс можна на сайті

Не бійтеся помилятися та питати, для цього й потрібні заняття онлайн з викладачем. Обирайте для самопідготовки цікаві теми. Тренуйте свою вимову – читайте вголос і промовляйте скоромовки. 

Перевіряйте звучання незнайомих слів та заучуйте їх правильно. Не намагайтеся дослівно все перекладати та вчити всі правила граматики за раз. Краще вчіть фрази в контексті, а граматику розбирайте на реальних прикладах і створюйте власні. Так запам’ятати конструкції буде простіше, а прогрес буде швидшим.

Партнерський матеріал?

Вчити англійську

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: