Партнерський проект Партнерський проект 26.12.2022 о 14:59 comment views icon

Київський сервіс Turbo.ua: доставлення продуктів від 15 хвилин, зручний застосунок та кешбек

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Turbo.ua із серпня минулого року доставляє продукти в Києві. Замовити їх можна як через сайт, так і через застосунок. Кур’єр привезе продукти швидко: термін доставлення – від 15 хвилин. Усе завдяки так званим дарксторам, які розташовані по столиці. 

У партнерському тексті з Turbo його команда розповідає про те, чому варто спробувати це доставлення продуктів і як воно працює.  

Партнерський матеріал?

Turbo.ua: історія створення та ідея 

Київ – місто, у якому життя летить на швидкості 360 км на годину. Про те, наскільки не вистачає вільного часу у столиці, знають усі кияни. І хоча вже існують різні сервіси доставлення, бувають моменти, коли лампочки, наприклад, треба терміново. 

Готуєте зелений борщ і розумієте: «А де яйця? А яєць немає». Або завдань по роботі настільки багато, що відійти від комп’ютера нереально, а в животі бурчить так, що чує весь будинок. Також через відключення світла багато хто не має змоги щось приготувати чи сходити в магазин. Turbo.ua – онлайн-крамниця доставлення продуктів, яка виручить прямо тут і зараз, навіть коли немає світла. 

Від самого початку наша команда хотіла створити доставлення, де клієнт буде витрачати мінімум зусиль, щоб оформити замовлення, а отримувати – максимум. Нам це вдалося зробити за допомогою:

 1. Ідеї.
 2. Класної комунікації в команді. Це розробники, дизайнери, маркетологи, аналітики, фінансовий відділ, відділи закупівель, менеджери дарксторів, кур’єри тощо.
 3. Дарксторів. Про те, що це таке – далі.
 4. Доставляння замовлень від 15 хвилин.

Київський сервіс Turbo.ua: доставлення продуктів від 15 хвилин, зручний застосунок та кешбек

Більш детальніше на сайті Turbo.ua

Фішки Turbo.ua

 1. Даркстори

Це такий собі магазин, але без покупців. Доступ до нього мають лише адміністратори, кур’єри і працівники, які комплектують замовлення. Сьогодні Turbo.ua має сім таких зон доставлення по Києву. І в майбутньому компанія планує розширюватися на передмістя. 

Київський сервіс Turbo.ua: доставлення продуктів від 15 хвилин, зручний застосунок та кешбек

 1. Доставлення від Turbo.ua

За допомогою застосунку людина вибирає все необхідне, потім оформлює замовлення. А далі команда Turbo.ua укомплектовує його. Даркстори розташовані в різних районах Києва, тому застосунок вибирає найближчу зону доставлення до замовника. Таким чином, кур’єра з продуктами можна чекати вже за 15 хвилин. Turbo.ua працює щодня, з 08:00 до 21:00.

 1. Асортимент у дарксторах

У застосунку є різні категорії: овочі, фрукти, товари для дому, вина, солодощі, напої, товари для дітей, корисні дрібниці, тютюнові вироби, товари для тварин та інше. Можна замовити навіть крафтові товари. 

 1. Зручний застосунок 

Щоб зручно користуватися сервісом, завантажте застосунок. Аби в ньому швидко оформити замовлення, потрібно:

 • Вибрати продукти.
 • Вказати адресу, куди приїде кур’єр.
 • Вибрати спосіб оплати й підтвердити замовлення.
 1. Кешбек 

І, звісно, кожен користувач має змогу накопичувати віртуальні гроші – TurboCoin. Прикольним є те, що жодна купівля не обходитиметься без кешбеку: 1% від замовлення щоразу нараховуватиметься на віртуальну карту. А згодом покупець зможе розплатитися TurboCoin: для цього треба вибрати товарів на 150 грн – і віртуальні гроші стають реальними.

Партнерський матеріал?

Турбо замовили! Турбо отримали!

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: