Партнерський проект Партнерський проект 12.09.2022 о 15:00 comment views icon

Огляд преміальних геймерських крісел Anda Seat Kaiser 3 та Phantom 3

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20180729_230800_311-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20180729_230800_311-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20180729_230800_311-96x96.jpg

Гліб Перерва

Оглядач техніки та софту

Сьогодні в огляді два геймерські крісла Anda Seat. Одна з моделей відноситься до відносно доступного сегмента, а друга – повноцінний флагман, що несе в собі останні розробки бренду.

У партнерському матеріалі з Anda Seat докладно розглянемо матеріали, будову та особливості крісел, а також досвід їх використання в умовах постійної роботи з дому.

Партнерський матеріал?

Технології та виробництво

Усі крісла Anda Seat збирають на одному заводі в Китаї, а це забезпечує контроль якості, технології виготовлення та налагоджене виробництво.

Каркас крісла зі сталі, і на нього виробник дає довічну гарантію, що вже багато про що говорить. На самі крісла гарантія 24 місяці.

Огляд преміальних геймерських крісел Anda Seat Kaiser 3 та Phantom 3

Як наповнювач у всіх моделях крісел Anda Seat використовують піну Molded Foam, формування якої відбувається на заводі за допомогою виливки у форму. Після відливання та затвердіння піни на заводі лазером вирізують чохол, щоб уникнути похибок, які можуть виникнути при ручній обробці шкіри або тканин. Далі чохли зшивають і надягають на крісла, після чого проводять фінальні тести й оцінювання якості та відправляють їх до майбутнього власника.

Огляд преміальних геймерських крісел Anda Seat Kaiser 3 та Phantom 3

Із цікавих колаборацій варто відзначити, що всі гравці української Navi використовують крісла Anda Seat і у бренду навіть виходило кілька моделей у спільній колаборації з нашою командою. Також з 2018 року компанія є спонсором кіберспортивного клубу Fnatic.

В Anda Seat приділяють особливо пильну увагу процесу збирання, якості матеріалів і таким дрібницям, про які користувач зазвичай не замислюється, поки не побачить їх у якісному виконанні. Це помітно за тактильними якостями всіх матеріалів крісел, розташуванням елементів регулювання та навіть швами, які ви зможете детально розглянути на фото.

Дизайн, складання та матеріали

Винятково суб’єктивно, Kaiser 3 – найестетичніше офісне та геймерське крісло з усіх, що я бачив наживо. Це стосується насамперед оглядового варіанта із сірою лляною оббивкою. Крісло виглядає дорого, стильно та строго. Воно чудово впишеться практично в будь-який дизайн приміщення, не збираючи на собі занадто багато уваги, але вирізняючись симпатичним зовнішнім виглядом та якістю матеріалів при ближчому погляді. Загальна вага крісла – 33 кг, що забезпечує стабільну посадку користувача вагою до 200 кг.

Складання виконане на найвищому рівні – нічого не скрипить, не люфтить, шви і припасування тканини на максимально високому рівні. Перших кілька днів просто хочеться торкатися крісла та гойдатися на ньому, ніби придбав собі нову іграшку. На окрему увагу заслуговує той факт, що для оббивки крісел Anda Seat використовують ті самі матеріали, що і для оббивки салонів автомобілів Mercedes-Benz, що вже говорить про рівень матеріалів. Є версії крісел з використанням шкіри наппа, що збільшує підсумкову вартість крісла практично вдвічі, але поціновувачі шкіряних меблів гідно оцінять таку опцію.

Після старту продажу буде доступна ціла низка колірних рішень як основної оббивки крісел, так і підлокітників.

Огляд преміальних геймерських крісел Anda Seat Kaiser 3 та Phantom 3

У плані зовнішнього вигляду Phantom 3 поступається Kaiser 3, але варто зазначити, що матеріали оббивки для умовно бюджетнішого Phantom 3 використовують ті самі, що і для дорожчого Anda Seat Kaiser 3, тож у плані матеріалів покупець точно не програє, купуючи простіше крісло, про що детальніше нижче. Оглядова конфігурація виконана з кремово-білої екошкіри в такому самому стриманому стилі, як і старша модель бренду.

Спинка

Спинка Kaiser 3 помірно жорстка. Оскільки каркас крісла складається зі сталевих трубок, а наповнювач – це висококласна піна Molded Foam, посадка максимально зручна як для сидіння за робочим місцем, так і в положенні лежачи. Крісло настільки зручне у використанні, що в ньому без перебільшення можна спати – спинка відкидається до горизонтального положення на 165 градусів (мінімальне положення становить 90 градусів) і чудово утримує користувача навіть з немаленькою вагою 102 кг. Максимальна вага, яку витримує Kaiser 3, становить 200 кг. Phantom 3 витримує до 120 кг ваги.

Також на окрему увагу заслуговує механізм регулювання глибини вигину спинки, вбудований у Kaiser 3. Упор регулюється за допомогою двох важелів, що обертаються, завдяки яким користувач може максимально індивідуально підлаштувати вигин крісла відповідно до анатомії свого хребта, що, безперечно, є корисним і зручним нововведенням. Спинка Phantom 3 відкидається так само, як у Kaiser 3, і цього достатньо для комфортного положення напівлежачи, особливо в парі з комплектними подушками, але через інший механізм гойдання (механізм-метелик) хитатися у кріслі не так зручно. Спинка Phantom 3 регулюється від 90 до 165 градусів, як у Kaiser 3.

Підлокітники

Каркас підлокітників Kaiser 3 зроблений повністю із хромованого металу з пластиковим захисним покриттям. Положення регулюється в трьох площинах, а кришки зроблені з пластику, покритого м’якою пружною гумою, яка дуже приємно пружинить при натисканні. Основна відмінна риса – магнітні кріплення, які мають низку переваг. Крім очевидного більш спрощеного процесу заміни кришок (у тому числі й на кришки іншого кольору) є також фактор іграшки-антистресу, оскільки магнітні кришки приємно знімати та магнітити назад під час роботи, відпочинку чи перегляду серіалів у сидячому положенні. Підлокітники фіксуються чітко, із легким вільним ходом.

Також будь-хто охочий може докупити окремо підставку для ноутбука прямо на кріслі, що дає ще більшу варіативність використання. Подібна опція, по суті, перетворює крісло на компактне робоче або ігрове місце та знімає необхідність у столі для більшості сценаріїв використання.

Огляд преміальних геймерських крісел Anda Seat Kaiser 3 та Phantom 3

У Phantom 3 з підлокітниками все куди простіше – кришки з такої ж приємної гуми жорстко закріплені на металевих, покритих пластиковим захистом, кріпленнях. Положення підлокітників змінюється лише у вертикальній площині (регулювання висоти). В обох випадках розмірів підлокітників більш ніж достатньо для комфортного використання і для себе я не відчуваю гострої потреби регулювання в трьох площинах, але іноді їх положення змінити хочеться не тільки за висотою. Фіксація підлокітників Phantom трохи жорсткіша ніж у Kaiser, що легко пояснюється меншою рухливістю і ніяк не впливає на зручність експлуатації.

Сидіння

Сидіння Kaiser 3 зроблене з тієї самої піни з ефектом пам’яті, що спинка. Товщина сидіння зменшена спеціально для мінімізації тиску на стегна, що особливо помітно в порівнянні з попередньою версією моделі. Сидіння в міру пружне і завдяки своїй конструкції дійсно мінімізує напругу, що на практиці означає більш комфортне положення та відсутність кінцівок, що затекли. Завдяки технологічності виробництва та матеріалам високої якості крісло відчувається саме таким, як потрібно – за весь час використання у мене не виникало бажання зробити його жорсткішим чи м’якшим.

Усередині Phantom 3 знаходиться піна Memory Foam, яка відчувається трохи менш податливою і жорсткішою, ніж наповнювач Kaiser, попри те, що це та сама технологія і той самий матеріал, що й у старших версій крісел. Тому у випадку з Phantom перед купівлею бажано посидіти на ньому в магазині, щоб переконатися, що вам підходить його наповнювач. Водночас Kaiser підійде абсолютній більшості користувачів.

Механізм гойдання, газліфт, хрестовина

Порівнювати ці дві моделі за якістю механізму гойдання – це як порівнювати автомобіль S-класу та добротний середнячок: механізм Kaiser 3 плавний, гнучкий та ергономічний, а у Phantom 3 він просто м’який і без ривків. На Kaiser 3 хочеться періодично гойдатися як на невеликому атракціоні, що розслаблює, особливо перших кілька днів використання, коли щоразу здається, що воно ось-ось тебе впустить. Звичайно, що користувачу нічого не загрожує, просто потрібно звикнути до того, що крісло так може. Механізм гойдання Kaiser 3 забезпечує нахил 30 градусів, що дуже суттєво, особливо враховуючи вагу та габарити крісла.

Газліфт встановлений четвертого класу в обох моделях, але сказати про нього нічого. Це просто плавний механізм, який працює без характерних для дешевих моделей крісел ривків.

Хрестовина Kaiser 3 зроблена повністю з металу. На п’ятьох променях кріпляться колеса з поліуретановим покриттям розміру кінгсайз (діагональ коліс – 65 мм). Колеса із приємним ходом і чіпким покриттям.

Хрестовина Phantom 3 виконана з товстого пластику, що трохи не так надійно, як метал, але з огляду на меншу вагу це не так критично. П’ять коліс зібрані за таким самими принципом, як і у Kaiser, єдина відмінність – менший діаметр.

Перемикання між режимом відпочинку та режимом читання у Kaiser 3 відбувається за допомогою одного клацання важеля, розташованого під сидінням. Також виробник просить користувачів з особливою обережністю підходити до вилучення болта, що утримує пружину спинки, під час складання крісел, оскільки механізм дуже потужний і може травмувати людину при необережному вилученні його зі слота (після вилучення дірка від болта закривається акуратною пластиковою вставкою, непомітною на пластику).

Аксесуари

Однією з головних фіч крісел особисто для мене стали аксесуари Anda Seat, а саме подушка під поперек з Molded Foam і підкладка на сидіння з вугільним наповнювачем.

Подушка під поперек з піни, знову ж таки суто на мій погляд, може взагалі перетворити будь-яке крісло на практично ідеальне, настільки сильний вплив цього аксесуара на комфортну посадку і настільки приємні у використанні подушки з Molded Foam. Подушка підлаштовується під користувача та забезпечує максимальний комфорт у будь-якому положенні.

Вугільна підкладка усуває всі небажані запахи та забезпечує додаткову вентиляцію, що не потрібно пояснювати, оскільки така опція є приємною сама по собі.

А ось що заслуговує на пояснення та окрему увагу – це подушка під шию на магнітах, що йде в комплекті з новим Anda Seat Kaiser 3. Магнітну подушку не можна докупити окремо, щоб використовувати з іншим геймерським кріслом, тому вона є однією з переваг Kaiser. У всіх геймерських кріслах подушки під шию використовуються вперше після складання крісла, а потім просто висять як марний вантаж. Але не в цьому випадку, оскільки подушка Anda Seat не просто зроблена з піни з ефектом пам’яті, але вона ще й кріпиться до спинки на магнітах, що займають досить велику площу. Завдяки чому користувач може ідеально розташувати її так, щоб подушка знаходилася прямо на згині шиї. Це здається несуттєвою дрібницею, але на практиці виявилося, що саме цього не вистачало для того, щоб подушка під шию почала приносити користь. Плюс у піну вшита частина з гелю, що охолоджує, ефект якого добре відчувається у 30-градусну спеку. Ну і як бонус користувач може використовувати подушку з тактильно приємних матеріалів як антистрес у парі зі змінними магнітними підлокітниками.

Огляд преміальних геймерських крісел Anda Seat Kaiser 3 та Phantom 3

Досвід використання

Anda Seat Kaiser 3

без перебільшення, найзручніше комп’ютерне крісло, яким я коли-небудь користувався тривалий час. На підтвердження чого я хотів залишити Kaiser у себе, вбивши цим двох зайців відразу, тому що з таким рівнем комфорту необхідність в окремому кріслі диванного типу для перегляду фільмів і читання відпала б сама собою.

Найвищий рівень комфорту, що дозволяє назавжди забути про болі в спині під час роботи та гри за ноутбуком, увага до деталей, якість аксесуарів і матеріали, яких хочеться торкатися, коли просто проходиш повз крісло, змушують закохатися в меблі, хоч би як абсурдно це не звучало. Відсутність скрипів, люфтів та ідеально підігнані деталі лише сильніше переконують у тому, що тобі потрібна ця річ. Подушки для попереку та шиї гідні окремої похвали, попри те, якими незначними деталями вони здаються до початку використання.

Phantom 3 не викликає таких емоцій від використання, але високий рівень, заданий виробником, змушує звернути увагу навіть на умовно бюджетні моделі. По суті, це той самий Kaiser, але з урізаним функціоналом – простіший механізм гойдання, не такі гнучкі налаштування підлокітників та менш приємні аксесуари. Але це все ж крісло преміального класу, з такою самою увагою до деталей і такою самою якістю складання та матеріалів.

Вартість крісел складає 19 999 грн за Anda Seat Kaiser 3 Size XL та 12 999 грн за Anda Seat Phantom 3 Size L .

Підсумую

За короткий час можна стати фанатом бренду Anda Seat, навіть при використанні спрощеної моделі крісла. Рівень комфорту, що забезпечується старшою моделлю Kaiser 3, вартий особливої ​​уваги. Ці моделі на 100% показують, яким зручним може бути крісло геймера. Так, такі покупки – задоволення недешеве, але комфорт і здоров’я однозначно варті того.

Партнерський матеріал?

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: