Партнерський проект Партнерський проект 22.08.2022 о 16:40 comment views icon

Розпродаж товарів для навчання й акція від «Алло»: 5% з кожної покупки у застосунку йде постраждалим дітям

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Компанія «Алло» запустила великий розпродаж товарів для дітей та навчання. Водночас маркетплейс влаштував благодійну акцію: частину прибутку з кожної покупки через мобільний застосунок «Алло» перерахують на допомогу дітям, які постраждали від війни. 

У партнерському матеріалі з «Алло» розповідаємо, на що підуть ці гроші та які товари можна придбати зараз у мережі. 

Що трапилось 

Напередодні шкільного сезону «Алло» проводить великий розпродаж товарів для дітей, шкільного приладдя, гаджетів і всього, що є необхідним для навчання – як в офлайн-, так і онлайн-форматі.

«Ми розуміємо, що не для всіх українських дітей 1 вересня цього року буде традиційним поверненням до школи, адже через війну чимало родин втратили або покинули свої домівки», – кажуть у компанії. 

Там наводять дані UNICEF: в Україні зараз 3 млн внутрішньо переміщених дітей, їх кількість дедалі зростатиме. Зазвичай вони потребують медичної, психологічної, гуманітарної допомоги.  

Тому компанія «Алло» влаштовує благодійну акцію: до 5 вересня 5% з кожної покупки будь-якого товару через мобільний застосунок «Алло» перерахують на допомогу дітям, яких торкнулася війна. 

Розпродаж товарів для навчання й акція від «Алло»: 5% з кожної покупки у застосунку йде постраждалим дітям

Вибрати товари для дітей можна тут.

 

На що підуть гроші

Зібрані гроші компанія «Алло» направить благодійним фондам «Голоси дітей» та «Мама плюс Я». Вони надаватимуть психологічну допомогу українським дітям, яким вона потрібна, а також проводитимуть для них свята і творчі заняття. Це допоможе покращити їхній психологічний та емоційний стан.

«Безпосередньо чи опосередковано всі українські діти зазнали психологічних травм через війну, – зазначає Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК «Алло». – Це можна побачити в тому, що вони малюють, у які ігри грають – дитинство перестало бути кольоровим і легким. Ми разом із клієнтами “Алло” та благодійними фондами спробуємо повернути відчуття дитинства».

Вибрати товари для дітей можна тут.

 

Про фонди-партнери 

Благодійний фонд «Голоси дітей» відомий з 2015 року. Протягом семи років фонд надавав допомогу дітям, які  постраждали через бойові дії на сході України. Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну в центрі уваги – евакуація сімей, гуманітарна та професійна психологічна допомога. 

Благодійний фонд «Мама плюс Я» 15 років допомагає дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування. Від початку повномасштабної війни фонд допомагає всім дітям, які постраждали від війни. Йдеться про адресну допомогу сім’ям і дітям, програму «Здоров’я», коли в медичні заклади закупають обладнання та спеціальне харчування тощо. Також це гуманітарна допомога жителям на тимчасово окупованих територіях і в населених пунктах, де тривають активні бойові дії, та проєкт «Повертаємо вкрадене війною дитинство українським дітям».

Вибрати товари для дітей

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: