Партнерський проект Партнерський проект 26.08.2022 о 10:35 comment views icon

Школа англійської для IT-компаній розігрує місяць безоплатного навчання. Як взяти участь

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Empire English School – школа корпоративного навчання англійської, де викладають носії мови. Empire працює з 2016 року, її клієнти – українські IT-компанії. До початку війни школа активно росла і мала два офіси в Києві. У березні вона втратила 90% клієнтів, офіси довелось закрити, а викладачі Empire почали вести заняття з різних куточків світу. Але вже в червні половина клієнтів повернулася до навчання.

У партнерському проєкті з Empire English School команда школи розповіла ITC.ua про те, як працює під час війни та допомагає країні, а також у чому особливості навчання в Empire.

Разом з ITC.ua компанія проводить акцію. До 5 вересня заповніть форму в тексті та отримайте місяць безоплатного навчання в Empire English School для вашої компанії. Школа надає три призи.

Партнерський матеріал?

Як ми зустріли війну 

23 лютого наша команда була в розпалі робочих буднів. На наступний ранок ми планували запис маркетингового відео з одним з наших партнерів – Ajax Systems. Частина наших викладачів-іноземців на той момент вже виїхала з України. А ті, хто залишився, як і більшість українців, не вірили, що почнеться війна.

Так склалось, що напередодні війни ми розпочали робити редизайн сайту та айдентики. У новий логотип ми вирішили додати українську символіку, і він вийшов досить доречним, бо в чомусь схожий на корабель.

Школа англійської для IT-компаній розігрує місяць безоплатного навчання. Як взяти участь

На новому сайті ми відмовились від російської мови. Це було досить непростим рішенням, тому що 70% пошукових запитів усе ще російською мовою. Але, як кажуть, «тільки втративши все, ми стаємо по-справжньому вільними». Ми впевнені, що зможемо дерусифікувати нашу державу, а англійська мова отримає в нас особливий статус. Судячи з того, що Мінкульт готує законопроєкт про статус англійської мови, уже скоро це стане реальністю. 

Ми бажаємо зробити свій внесок у те, щоб якомога більше українців знали англійську на високому рівні. Тож запрошуємо вашу компанію на навчання. А щоб у вас була змога познайомитися з нашою школою ближче, ми проводимо акцію. До 5 вересня заповніть форму в тексті та отримайте місяць безоплатного навчання в Empire English School для вашої компанії. За результатами розіграшу буде обрано три переможця.

Викладач-іноземець на передовій і допомога країні 

Чи могли б ви уявити, що іноземці захищатимуть Україну, бо тут їхні друзі, кохання і просто тому, що вони полюбили Україну? Ми маємо таку історію. Один з наших викладачів, британець Ейдріан, не просто залишився в Україні після початку повномасштабної війни, а приєднався до Інтернаціонального легіону і тепер на передовій відстоює нашу землю пліч-о-пліч з українцями й українками. До початку війни він викладав у провідних IT-компаніях України, завжди одягав піджак і краватку. I ocь не роздумуючи змінив звичний одяг на військову форму.

Ми пишаємося, що він наш колега та друг і допомагаємо його бригаді грошима та закупівлею необхідних речей. Наша команда купила та доставила автівку Інтернаціональному легіону, у якому він знаходиться. 

Empire має велике коло знайомих серед іноземців по всьому світу, тому нам вдається консолідувати пожертви та закуповувати необхідні речі для фронту. Крім того, 20% від прибутку Empire English School спрямовує на потреби армії та переселенців усередині країни. Наші викладачі займались перекладами для волонтерів і військових, плели сітки, розвозили їжу та речі першої потреби всім, хто потребував допомоги. Як офіційний учасник програми UNESCO, яка має на меті покращення освіти, ми проводимо безоплатні курси – у першу чергу для переселенців.

У чому наша відмінність 

Однією з ключових переваг нашої школи є співпраця із сертифікованими викладачами із США, Великої Британії, Канади й Австралії. У команді Empire є викладачі з досвідом роботи у провідних IT-компаніях світу, таких як Microsoft і NASA. Це дозволяє їм розмовляти однією мовою з ІТ-фахівцями та бути на одній хвилі зі студентами.

Носії мови охоче діляться досвідом і разом з нашими методистами розробили ексклюзивні тренінги та курси. На заняттях і тренінгах вони допомагають українцям опанувати американський або британський акцент, а також розповідають їм про такі важливі речі, як культурні відмінності, особливості бізнес-середовищ, та навіть як пітчити свої проєкти на різну аудиторію. 

Зараз наші викладачі говорять, що перекваліфікувалися у психологів. Вони раді, що мають можливість хоча б на декілька годин на тиждень відволікти студентів від повсякденних проблем.

«Студенти часто розповідають про свої особисті переживання та проблеми, можуть розплакатись під час уроку або просто хочуть виговоритись», – каже одна з викладачок, Ірина Купцова.

Ми бачимо на прикладі своїх клієнтів, що бажання вчитися в українців починає повертатись. Ми запрошуємо і вас стати нашим партнером для того, щоб удосконалити знання англійської мови у працівників вашої компанії. 

* З переможцями акції Empire English School зв’яжеться особисто.

 

Як виглядає навчання в Empire English School 

Наша команда проводить усі етапи навчання: від тестування до отримання бажаних результатів. Для відстеження та формування звітів щодо кожного студента ми використовуємо додаткові EdTech-інструменти iStudy та iTest. Детальнішу інформацію про школу й етапи навчання можна переглянути у відео. 

 

Партнерський матеріал?

 

Отримати місяць безоплатного навчання

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: