Партнерський проєкт Пристрої 07.12.2022 о 17:40 comment views icon

Відеопанелі, камери для маркерних дощок, планувальники: 5 рішень для онлайн-зустрічей від Logitech

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Війна, періодичні відключення електроенергії, економічна та ресурсна кризи – усе це змінило умови роботи українського бізнесу. Чимало команд опинились у різних містах чи навіть країнах, змушені працювати за графіком відключень і планувати зустрічі буквально в будь-яких умовах. 

Відеозв’язок лишається надзвичайно важливим для спільної роботи. Завдяки йому люди можуть бачити й чути одне одного незалежно від того, де вони знаходяться. 

Команда Logitech у партнерському матеріалі розповідає про сучасні рішення для відеозв’язку, які вона розробила. Серед них – універсальна відеопанель з режимами та функціями, які створюють картинку як у кіно і не залишають нікого за кадром, сенсорна панель для керування програмами, платформа для управління пристроями, спеціальна камера для маркерних дощок тощо. 

Партнерський матеріал?

Серед пристроїв для відеозв’язку, які виробляє Logitech, не тільки звичні вебкамери, а й комплексні рішення, призначені для проведення відеоконференцій. 

Яскравий приклад – системи відеоконференцзв’язку третього покоління. Від обладнання попереднього покоління вони відрізняються повною автономністю. Завдяки вбудованій операційній системі та популярним застосункам для відеоспілкування, як-от MS Teams, Zoom, Google Meet та іншим, систему можна використовувати без підключення до ноутбука чи ПК. Додаткові системи та аксесуари, наприклад Swytch, Tap Scheduler, Scribe тощо, дозволяють повністю обладнати переговорні кімнати будь-якої конфігурації.

Універсальна відеопанель Logitech Rally Bar для середніх і великих кімнат

Якщо під час відеозустрічі ви не хочете витрачати час на перемикання камер і мікрофонів або вам потрібно одночасно бачити не лише співрозмовників, а і робочий чат – вам підійде рішення Logitech Rally Bar. Це універсальна відеопанель «все в одному», призначена для великих і середніх конференц-залів на 10–25 осіб і більше. 

Вбудована операційна система дозволяє використовувати пристрій як автономно з попередньо встановленими застосунками MS Teams, Zoom, Google Meet тощо, так і як зовнішнє обладнання, під’єднавши його до ноутбука.

Щоб ніхто з учасників перемовин не залишився поза кадром, у Logitech Rally Bar є подвійна камера і технологія автоматичного кадрування RightSight 3. Ви можете вибирати з кількох режимів: 

  • Speaker View, щоб система зосередилася на активному доповідачеві; 
  • Group View, щоб усі присутні в кімнаті були видимими на відео; 
  • увімкнути обидва режими одночасно, щоб зробити спілкування інтерактивнішим. 

Оптичний зум та інтелектуальний відеошукач забезпечують зображення кінематографічної якості для відеоконференцій у середніх і великих приміщеннях. 

Якщо увімкнути до п’яти додаткових всеспрямованих виносних мікрофонів, ви забезпечите ефект присутності усім учасникам перемовин з будь-якого куточка кімнати. А додаткові аксесуари і кріплення дозволяють адаптувати пристрій до дизайну будь-якої кімнати для перемовин.

Детальніше про Logitech Rally Bar дізнатись тут

Відеопанель Logitech Rally Bar Mini для середніх і маленьких приміщень

Для невеликих кімнат для перемовин ви можете вибрати Logitech Rally Bar Mini. Це відеопанель з такими самими можливостями, що і Rally Bar, але розроблена з урахуванням специфіки кімнат: у ній вбудована потужна 4К-камера з надшироким кутом огляду в 120 градусів, а сам корпус пристрою зменшений. При необхідності функціонал можна розширити – якщо встановити до трьох виносних мікрофонів, панель можна використовувати й у середніх кімнатах на 10–15 учасників. Відеопанелі, камери для маркерних дощок, планувальники: 5 рішень для онлайн-зустрічей від Logitech 

Rally Bar Mini також має встановлені застосунки MS Teams, Zoom, Google Meet тощо, а також її можна використовувати як периферійний пристрій. 

І Rally Bar, і Rally Bar Mini можна оснастити сенсорною панеллю Logitech Tap. Вона дозволяє зручно керувати вбудованими програмами та запускати конференції одним дотиком. Крім того, доступна модифікація Tap IP з живленням Power over Ethernet (PoE) та можливістю підключення через Wi-Fi-мережу. 

Керувати пристроями в конференцзалі також можна на єдиній платформі – Logitech Sync. Віддалений моніторинг і керування пристроями спрощує такі завдання, як оновлення прошивок пристроїв відеозв’язку та відстеження навантаження на кімнати для перемовин. Sync легко інтегрується в ІТ-інфраструктуру замовника завдяки наявності АРІ. 

Більше характеристик відеопанелі Logitech Rally Bar Min тут

Концентратор Logitech Swytch для перемикання між пристроями

Якщо ви маєте кілька пристроїв для відеозв’язку, об’єднати їх у сервісах на кшталт Microsoft® Teams Rooms і Zoom Room допоможе концентратор Logitech Swytch.

Він дозволяє використовувати аудіовізуальне обладнання кімнати для перемовин з будь-яким застосунком для організації відеоспілкування, вебінару чи прямого ефіру. Потрібно просто запустити цю послугу на ноутбуку та під’єднати пристрої через Swytch. 

Наявність універсального USB Type-A/Type-C дозволяє відмовитися від багатьох кабелів і проводів, а також заряджати пристрої користувача без використання окремого блоку живлення.

Камера для маркерних дощок Scribe

Тим, хто працює або вчиться віддалено, часто потрібно транслювати зображення з маркерної дошки. Спеціальна камера Logitech Scribe призначена саме для цього. Учасники миттєво побачать зображення з дошки на екранах своїх пристроїв.

Це особливо корисно у великих кімнатах для нарад або лекційних залах: частина учасників сидить у задніх рядах і не завжди може побачити, що пише доповідач на дошці. 

А в сучасному гібридному форматі бізнесу й освіти ця інновація взагалі є незамінною. Адже більшість співробітників чи студентів приєднуються до зустрічі саме через відеоконференцію. 

Пристрій поставляють з комплектом кріплення, і його легко встановити, а 10-метровий кабель зі спеціальними фіксаторами дозволяє прокласти його вгору, вниз або через стіну. Його без проблем можна під’єднати до інфраструктури конференцзали чи лекційної кімнати та ІТ-інфраструктури організації. Також він сумісний з найпопулярнішими комунікаційними платформами відеоконференцзв’язку. 

Придбати камеру можна на сайті

Планувальник відеозустрічей Logitech Tap Scheduler

Щоб уникнути накладок в резервуванні кімнат, допомогти працівникам знайти потрібний простір і при цьому мати змогу переглядати деталі зустрічі, знадобиться Logitech Tap Scheduler. 

Це спеціальна панель планування для кімнат для перемовин. Вона показує, зарезервоване чи доступне приміщення, має світлові індикатори, дозволяє легко переглядати деталі зустрічі.

Відеопанелі, камери для маркерних дощок, планувальники: 5 рішень для онлайн-зустрічей від Logitech

Продумана прокладка кабелю та підставки, що входять у комплект, дозволяють професійно встановити і швидко почати використовувати планувальник Logitech Tap за межами будь-якої конференцзали.

Рішення Logitech для відеоконференцзв’язку підходять для роботи в приміщеннях практично будь-якого розміру і планування, їх легко інтегрувати в наявну ІТ-інфраструктуру. Вони орієнтовані на актуальне гібридне робоче середовище, є простими в налаштуванні, управлінні та використанні й забезпечують рівні умови для кожного учасника віртуальних нарад.

Партнерський матеріал?

Дізнатися більше про рішення для відеоконференцій

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: