Партнерський проект Партнерський проект 30.01.2023 о 13:00

Вибираємо альтернативу Bitrix24, AmoCRM, 1C. Чому, як і на що переходити з російських CRM-систем

Багато українців уже відмовились від російської музики, контенту й інших продуктів, з яких сплачують податки в російський бюджет. CRM-системи і програми автоматизації бізнесу – Bitrix24, AmoCRM, 1C та інші – теж входять до цього списку.

У партнерському матеріалі із CRMOZ засновник компанії Олександр Компанієць і його команда розповідають, чому варто забути про російські CRM не тільки через моральні принципи, а й через безпеку, а також пропонує альтернативи для AmoCRM та Bitrix24.

Партнерський матеріал?

Навіщо переходити на щось інше, якщо звикли до цього софту

Окрім спонсорування ворога ці програми несуть значні ризики для бізнесу.

  1. Незахищеність даних. Розробники цього програмного забезпечення можуть заявляти про конфіденційність даних. Проте, якщо російська компанія завдяки Facebook «допомогла» Британії вийти з ЄС, то і ваші дані також у небезпеці.
  2. Уповільнення роботи. Наразі наші кібервійська регулярно атакують сервери російських програм, що значно уповільнює їхню роботу і, відповідно, вашу також.
  3. Повна втрата даних. Окрім доступу до ваших даних існує ризик повністю втратити контроль і доступ до них через можливі законодавчі акти як України, так і росії.
  4. Відсутність можливості оновлення. Такі коробкові рішення, як «Бітрікс24», не дають можливості оновити програмне забезпечення. Це обмежує функціонал.
  5. Репутаційні та моральні «Що?». У більшості випадків ваші клієнти не знають, яким програмним забезпеченням ви користуєтесь. Проте це може впливати на якість і швидкість вашої роботи, а також спричинити репутаційні втрати у вашій команді.

«Переїхати» на іншу CRM-систему все одно буде потрібно, оскільки російські програми застаріють без оновлень. І краще це зробити, поки у вас є доступ до всіх ваших даних, які вам допоможуть швидко перенести в нову програму партнери різних CRM-систем

Вони налаштують всі автоматизації бізнес-процесів і персоналізують обране програмне забезпечення. Плюсом буде те, що є партнери, які підтримують український бізнес і пропонують знижки на свої послуги для українських підприємців. 

Знайти партнерів CRM-систем.

Чим іноземні CRM-системи кращі від російських

Іноземні розробники пропонують сучасні SaaS-рішення, які постійно оновлюються. Вони додають інноваційні технології автоматизації з допомогою штучного інтелекту, а також інструменти, які допомагають залишатись гнучкими на ринку. Наприклад, автоматично сформовані прогнози показників на основі попередніх даних компанії.

Компанії розробників постійно отримують інвестиції та нових акціонерів, що сприяє розвитку технологій, чого, звісно ж, не можемо сказати про російських розробників.

Які є альтернативи AmoCRM i Bitrix24

Альтернатив є безліч, але ми розуміємо, що більшість українських бізнесменів і далі використовують російські CRM через їх дешевизну. Тому оптимальним і найбільш вигідним варіантом є програмне забезпечення Zoho. Воно має безкоштовну версію, а також низькі ціни на платні тарифи в порівнянні з іншими CRM-системами іноземних виробників.

Вибираємо альтернативу Bitrix24, AmoCRM, 1C. Чому, як і на що переходити з російських CRM-систем
Zoho Bigin

Ми радимо починати із Zoho Bigin, що є альтернативою AmoCRM. Bigin – це конвеєрно орієнтована CRM, розрахована на малий бізнес. Bigin допомагає компаніям відмовитися від електронних таблиць і розпочати роботу із CRM менш ніж за 30 хвилин без будь-якого навчання. Bigin надзвичайно простий у використанні, а також пропонує найважливіші функції CRM для малого бізнесу за доступною ціною – $7 за користувача на місяць.

Вибираємо альтернативу Bitrix24, AmoCRM, 1C. Чому, як і на що переходити з російських CRM-систем
Zoho CRM

Ви також можете розпочати з безкоштовної версії Zoho CRM, що підійде для малого та середнього бізнесу і є альтернативою Bitrix24. Zoho CRM – це багатоканальна хмарна платформа для управління взаємовідносинами із клієнтами. Вона допомагає компаніям контролювати свої бізнес-процеси та будувати тривалі відносини із клієнтами. 

Zoho CRM допоможе краще управляти даними про клієнтів і взаємодіяти з ними. Ви можете визначати робочі процеси та керувати потенційними клієнтами, швидко перевіряти завдання на кожен день і підтримувати співробітників і маркетингові кампанії за допомогою зручного рішення SaaS. У малого та середнього бізнесу не виникне проблем з використанням зручної серверної частини. Ця технологія також має величезний вибір функцій за відносно низької ціни.

Спробувати Zoho CRM

Чому саме Zoho

Із Zoho можна просто і швидко перейти з російських CRM-систем, адже він має найвигідніші тарифи та легко масштабується. Ви можете почати з безплатної версії Zoho Bigin, а із зростанням вашої компанії перейти на платну. А потім за декілька секунд перенести дані в Zoho CRM і працювати з розширеними функціями. 

У майбутньому ви також можете перейти на комплексне системне пакетне рішення Zoho One, яке містить 45+ програм автоматизації для підтримки клієнтів, маркетингу, бухгалтерського обліку, HR, аналітики, проєктного менеджменту тощо.

Як змінити CRM-систему та скільки часу це займе

Для того, щоб легко перенести всі дані, потрібно підготуватися до впровадження – провести
Discovery Phase Вибираємо альтернативу Bitrix24, AmoCRM, 1C. Чому, як і на що переходити з російських CRM-системВибираємо альтернативу Bitrix24, AmoCRM, 1C. Чому, як і на що переходити з російських CRM-системперший етап проєкту, який містить аналіз цілей підприємства, пошук програмного забезпечення в залежності від потреб бізнесу тощо та систематизувати дані і процеси компанії. Це потрібно для того, щоб перенести й автоматизувати їх у новій CRM-системі. 

Із Zoho можна миттєво перенести дані з інших CRM-систем, тому після фази Discovery це не займе багато часу. Усе залежить від розміру вашої компанії, проте партнери Zoho CRM допоможуть вам правильно і швидко перенести всі дані, налаштувати автоматизацію та персоналізувати нову CRM-систему під ваші потреби.

Партнерський матеріал?

Перейти на нову CRM-систему

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: