Партнерський проєкт Партнерський проєкт 16.12.2022 о 14:30 comment views icon

Як Jamf дозволяє керувати пристроями Apple: віддалене розгортання, конфігурація, налаштування безпеки

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Jamf – програмна платформа, яка допомагає швидко, зручно та безпечно керувати корпоративними пристроями Apple. Вона буде корисною і для тих команд, які працюють з різних країн на дистанційці.

У партнерському матеріалі з iOn його команда розповідає, чому варто вибрати саме цей інструмент і які проблеми можна розв’язати за його допомогою.

Партнерський матеріал?

Що таке Jamf

Jamf – це компанія з розробки програмного забезпечення та послуг, яку заснували 2002 року. Зараз вона посідає провідну позицію в галузі MDMЯк Jamf дозволяє керувати пристроями Apple: віддалене розгортання, конфігурація, налаштування безпекиЯк Jamf дозволяє керувати пристроями Apple: віддалене розгортання, конфігурація, налаштування безпекиMobile Device Management – управління мобільними пристроями для компаній, які впроваджують пристрої Apple у бізнес. Її розробки використовують понад 50 тис. компаній у всьому світі.

Продукт компанії дозволяє віддалено підключати, налаштовувати та захищати корпоративні пристрої та інформацію, яка на них зберігається. «Тільки уявіть: в один клік можна розгортати цілі технопарки Mac, iPad, iPhone, Apple TV і керувати ними, навіть не торкаючись», – пояснює команда iOn.

В Україні продукти Jamf продає компанія iOn. Вона ж консультує з усіх питань та займається технічною підтримкою.

Щоб дізнатися більше про ліцензії та умови купівлі, напишіть запит на пошту: [email protected]

Як Jamf дозволяє керувати пристроями Apple: віддалене розгортання, конфігурація, налаштування безпеки

Чому варто вибрати Jamf

Компанія орієнтована працювати саме з продуктами Apple і підтримує тісні зв’язки з її розробниками. 2010 року Apple став клієнтом Jamf. За два роки в усіх роздрібних магазинах корпорації стартували продажі програмного забезпечення Jamf. А 2014-го Jamf вступив у партнерську програму Apple Mobility.

«Наш перший аргумент: можна сміливо стверджувати, що Jamf у курсі всіх інноваційних проєктів і розробок Apple, – кажуть в iOn. – Звідси випливає ще одна перевага: своєчасне оновлення всіх функцій Jamf для оперативної системи Apple.

Як тільки виходить нова версія системи, усі зміни будуть одразу актуальними та доступними на всіх корпоративних пристроях компанії.

На програмне забезпечення від Jamf варто звернути увагу ще й завдяки розгортанню, що масштабується та не вимагає додаткових вкладень і часу. Фахівці IT-відділів можуть швидко та віддалено налаштувати всю техніку, завантажити останні оновлення, зашифрувати інформацію та не перейматися конфіденційністю.

При цьому Jamf має досить простий інтерфейс та широкий функціонал, який дозволяє повністю інтегрувати пристрої в бізнес-середовище.

Як Jamf дозволяє керувати пристроями Apple: віддалене розгортання, конфігурація, налаштування безпеки

Щоб дізнатися більше про ліцензії та умови купівлі, напишіть запит на пошту: [email protected]

Для кого створили Jamf

Сфера застосування Jamf є дуже широкою: IT-сектор, торгівля, медицина, освіта. Рішення MDM дозволяють IT-службам компаній керувати великою кількістю мобільних пристроїв, які працівники використовують для роботи.

Більшість співробітників за останні два роки була змушена порушити звичний режим роботи та перейти на дистанційку. Jamf дозволив бізнесам не переривати робочий процес – вони змогли швидко, безпечно та віддалено налаштувати корпоративну техніку та налагодити новий режим.

Які є ліцензії

Усі пропозиції Jamf актуальні лише для юридичних осіб. Яке саме рішення вибрати, залежить від масштабів організації та її потреб.

Як Jamf дозволяє керувати пристроями Apple: віддалене розгортання, конфігурація, налаштування безпеки

Купити Jamf Connect, Jamf Now, Jamf Now Plus, Jamf Pro, Jamf Pro for MaсOS можна в iOn. Вибирайте електронну ліцензію, яка вам підходить, і переходьте за посиланням, щоб дізнатися докладніше про кожну.

Реальні кейси з Jamf

Ось список реальних завдань, у яких Jamf виявиться корисним:

  • zero touch deployment (розгортання без торкання);
  • інвентаризація всього парку комп’ютерів;
  • контроль безпеки;
  • управління системними оновленнями;
  • конфігурація пристроїв;
  • управління застосунками;
  • контроль безпеки;
  • видалення та відновлення даних;
  • розширені можливості для користувачів.

Але можливостей у програмного забезпечення Jamf більше, ніж у списку. «Ви зможете спростити багато робочих процесів. Деякі з них не можна було б виконати без Jamf, – кажуть в iOn. – Погодьтеся, коли команда розкидана по всьому світу, можливості виділити для кожної філії власного IT-фахівця може і не бути».

Щоб надіслати запит до корпоративного відділу компанії, достатньо написати на [email protected] або зателефонувати за номером: +380681826630.

Партнерський матеріал?

Залишити заявку

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: