Блоги Блоги 12.10.2011 в 12:51 comment

Games Day перша інформація про захід

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/540826395fce3a1344dcf85beaaee1cb?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/540826395fce3a1344dcf85beaaee1cb?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Ви чекали, ви на неї сподівалися. Найбільша ґеймерська подія України стартувала сьогодні у Києві. Games Day затягує у свої звабливі лабети все більше і більше людей. Ексклюзивні фото і відеоматеріали від PlayUAвже зараз. Читайте нас і не пропустіть найцікавішого.

В перші хвилини гри всі зацікавлені могли випробувати ґеймплеї таких очікуваних прем’єр, як Uncharted 3, Inseption, Royal Quest тощо. Але основною фішкою стала можливість випробувати у дії систему Moveна Sony Playstation 3і відчути новий рівень реалістичності у шутерах Resistace 3 і Killzone.

Games Day перша інформація про захід

Проте найбільшу увагу публіки привертають до себе не ґеймерські залізяки, а нестерпно звабливі дівчата у костюмах ігрових персонажів, які стали живою оздобою заходу. Матері фотографують з ними своїх синів, а дівчата своїх парубків.

Games Day перша інформація про захід

Офіційне відкриття трішки затримується, однак, незважаючи на це в приміщенні Київської Кібер-спорт Арені панує атмосфера всезагальної ейфорії і захвату від реального втілення віртуальних світів.

Games Day перша інформація про захід

Uncharted 3.На виставцві змогли оцінити забавку у славетному 3D, але, чесно кажучи, краще без нього, бо картинка тоді стає менш чіткою і глибина не дуже відчувається. Але однаково грається просто класно. Погравши в рівень з палаючим будинком, ну, просто не можеш не покохати цю гру. На цей раз розробники перевищили самі себе, браво!

Ще декілька скріншотів можна побачити на сайті:https://playua.in.ua/, а також скоро буде відео, та додаткова інформація.


Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: