Новости

Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]

Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]

Страхова компанія «PZU Україна» поділилася інфографікою зі статистикою за підсумками 2021 року, що віддзеркалює основні тенденції в страхуванні авто. Звіт містить дані про найбільш збиткові кольори автомобілів, причини ДТП та кількість збитків унаслідок хуліганських дій. Також з нього можна дізнатись, за якими серед масових автомобілів, зафіксовано найбільше і найменше страхових випадків.

Головне з інфографіки «PZU Україна» про страхування автомобілів у 2021 році

  • Протягом минулого року найчастіше страхові випадки траплялися з автомобілями білого, сірого та чорного кольорів. Найменш збиткові  кольори автомобілів — бежевий, жовтий та зелений.
  • Найбільш поширеною причиною звернень ДТП. Це 66,3% від усіх страхових випадків за договорами КАСКО. Аварії ставалися переважно через порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості, недотримання дистанції й порушення правил проїзду перехресть.
  • Серед інших причин звернень протиправні дії третіх осіб (6,71%). До таких відноситься хуліганство, зумисне псування машин тощо. Таких ситуацій найбільше траплялося у Києві та великих містах. Пошкодження транспортних засобів унаслідок стихії (0,5%) на третьому місці за кількістю страхових випадків. Чимало таких було в Одесі після сильних злив влітку торік. Один збиток через погоду стався в Італії вантажівку клієнта «ПЗУ Україна» побило сильним градом під час пересування міжміською трасою.
  • У розрізі регіонів найбільше звернень було за рік у Київській, Львівській, Харківській та Одеській областях.
  • Серед всіх 11 викрадень за рік 2 трапилося в Києві, 2 — в Одесі й одне за кордоном — у столиці Польщі Варшаві. Решта — у Київській, Полтавській, Чернівецькій, Чернігівській, Житомирській і Дніпропетровській областях.
  • З автомобільних марок за кількістю страхових випадків у лідерах є зазвичай найбільш популярні бренди. На першому місці — Renault, на другому — Toyota, на третьому — Volkswagen. Якщо перші дві марки протягом року були незмінними, то третє місце час від часу обіймала Skoda. Наприклад, це спостерігалося у статистиці грудня.
  • Якщо поглянути на статистику брендів за кількістю страхових випадків з іншого боку, враховуючи також масові моделі, то найменше звернень було від власників Infiniti, Jeep, Fiat, Honda, Opel.
  • Минулого року найбільша виплата компанії за договорами КАСКО здійснена у розмірі 2,85 млн. грн —  за пошкоджену внаслідок ДТП вантажівку MAN.
  • Загалом за 2021 рік за договорами КАСКО компанія «ПЗУ Україна» виплатила 190,5 млн. грн.

Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]

Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]Авто яких кольорів та марок найчастіше потрапляли в ДТП 2021 року та інше [Інфографіка страховиків]


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: