Новости

Bolt продовжив сезон прокату електросамокатів до 20 грудня та зробив їх розблокування безкоштовним

Bolt продовжив сезон прокату електросамокатів до 20 грудня та зробив їх розблокування безкоштовним

Зважаючи на популярність послуги оренди електросамокатів, сервіс Bolt продовжив сезон їх прокату в Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці й Одесі до 20 грудня. Починаючи з 20 листопада, розблокування електросамокатів буде безкоштовним до кінця сезону.

«Компанія Bolt радить користувачам тепло вдягатися, якщо температура повітря опустилася нижче +2°C, а також закликає бути обережними та пересуватися з мінімальною швидкістю під час сильного вітру чи дощу.

До того ж користувачі мають знати, що рух мокрими й слизькими дорогами з калюжами може бути небезпечним. Оскільки за цих умов знижується зчеплення шин електросамоката з дорогою, а гальмівний шлях натомість збільшується. Крім того, існує ризик натрапити на яму, котра замаскована під шаром листя чи товщею води в калюжі.

Сподіваємося, що погода не заважатиме зручним і комфортним поїздкам, та оскільки безпека користувачів є ключовим пріоритетом нашого сервісу, ми обмежуватимемо можливість користування ним у разі снігопаду чи ожеледиці» — зазначив Антон Милка, керівник напряму з розвитку шерінґових сервісів компанії Bolt в Україні.

Bolt також нагадав, що перед початком поїздки кожен користувач повинен ознайомитися з правилами безпеки у додатку. Щоб отримати до них доступ, необхідно увімкнути режим самоката і вибрати значок щита в правому нижньому кутку екрану. Тут знаходиться інформація з правилами руху, порадами безпеки і особливостями «режиму для початківців», який дозволяє обмежити швидкість.

Цьогоріч було здійснено понад мільйон поїздок на електросамокатах Bolt, найдовша зафіксована подорож на самокаті становила 38 кілометрів, а найактивнішим користувачем став хлопець із Києва, який цьогоріч здійснив 564 поїздки. За даними компанії, середня тривалість поїздки на електросамокаті в 2021 році становила 3 кілометри. Водночас спостерігається цікавий тренд: цей мікротранспорт дедалі більше використовують не заради розваги, а як транспорт останньої милі ― для щоденних поїздок на роботу, до супермаркетів за покупками, аптек тощо.

Також стало відомо, що наступної весни сервіс прокату Bolt запустять ще в декількох українських містах. Цікаво, що в Києві прокатні електросамокати крадуть та ламають значно менше, ніж в інших містах Європи.

Джерело: Bolt


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: