Новости

Bolt розпочав партнерство зі Skoda та запустив у Києві нову категорію авто з автомобілями цього бренда

Bolt розпочав партнерство зі Skoda та запустив у Києві нову категорію авто з автомобілями цього бренда

Компанія Bolt анонсувала початок співпраці з офіційним дистриб’ютором Skoda в Україні та запуск нової категорії авто у Києві. Категорія Skoda буде активною з 1 по 31 грудня 2021 року, а її тариф ― таким самим, як і в категорії Bolt, тобто мінімальна вартість такої поїздки становитиме 55 грн.

Замовивши поїздку в цій категорії, кияни і гості міста зможуть скористатися поїздками на Skoda Kamiq, Skoda Scala і авто інших моделей цього бренда останніх років випуску.

«Новорічні свята ― це слушна нагода зробити спеціальні подарунки усім нашим користувачам. Співпраця з офіційним дистриб’ютором Skoda дала нам змогу створити одну з найкращих категорій і запропонувати киянам і гостям міста доступні поїздки на авто високого класу, а також організувати розіграш автомобілів для наших водіїв», ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

До того ж компанії Bolt і Skoda запланували спільну партнерську ініціативу та розіграють між активними водіями чотири нових автомобілі Skoda Kamiq. Кожен водій Bolt, який у період із 15 листопада по 2 січня здійснюватиме не менше 25 поїздок на тиждень, отримуватиме спеціальні квитки на участь у розіграші. Що більше поїздок — то більше шансів на виграш має водій. Фінальний розіграш автомобілів відбудеться 5 січня 2022 року.

Нагадаємо, що сервіс Bolt було вперше запущено в Україні у 2018 році, наразі він активний вже в 24 українських містах.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Джерело: Bolt


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: