Новости

Delfast презентував концепт футуристичного електробайка Dnepr — потужність 35 кВт, швидкість165 км/г та акумулятор 7 кВтг

Delfast презентував концепт футуристичного електробайка Dnepr — потужність 35 кВт, швидкість165 км/г та акумулятор 7 кВтг

Український виробник електробайків Delfast переосмислив легендарний мотоцикл Dnepr, який завдяки інноваційному підходу, досвіду та технологічним можливостям команди, перетворився на футуристичний електричний байк.

Під час створення моделі байку команда Delfast надихалася досвідом проектувальників української транспортної інженерії.

«Українська інженерія відома на весь світ — хто не знає про здобутки конструкторського бюро імені Антонова? Такі суто українські транспортні продукти, як літак “Мрія” та мотоцикл Dnepr, із захватом сприймаються міжнародним ком’юніті.

Ми в Delfast дуже раді можливості заново представити легендарну модель мотоцикла, застосовуючи новітні підходи до проектування електротранспорту. Враховуючи інноваційні інженерні стандарти, ми розробили Dnepr екологічним, стильним, легким та швидким.

Віримо, що напрацювання легендарної української мото-інженерії у поєднанні з сучасними технологіями та комплектуючими знову прославлять байк на весь світ», — коментує СЕО компанії Delfast Данило Тонкопій.

Нова модель Delfast Dnepr має наступні характеристики:

  • Вага — <170 кг
  • Максимальна швидкість — 102 миль/год (обмежена)
  • Розгін 0-402 м (1/4 милі) — <11,5 с
  • Потужність — 35 кВт
  • Акумулятор — 7,2 кВт*год
  • Зарядка — 240В 30А (Тип 1 J1772)
  • Каркас — комбінований (труба з нержавіючої сталі + кований і пресований Al)
  • Шина передня — 120/70-17
  • Шина задня — 160/60-17

Зазначимо, що Delfast вперше представила прототип Delfast-Dnepr Electric після оголошення про офіційне володіння маркою та намір відродити історично відомий мотоциклетний бренд. Прототип брав участь у змаганнях Bonneville Speed ​​Week та встановив рекорд швидкості (170 км/год) у категорії “A” Omega на Bonneville Salt Flats у серпні 2021 року.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Нагадаємо, що Delfast спеціалізується на розробці та виробництві електробайків з найбільшим запасом ходу на одному заряді. Компанія вже понад 5 років продає електричні байки по всьому світу та збирається розширити виробництво в США, наразі продукти Delfast представлені у понад 40 країн світу.

Джерело: Delfast


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: