Новости Новости 25.02.2022 в 19:14 comment views icon

Держспецзв’язку: українське телебачення на супутнику відтепер доступно в незакодованому вигляді

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

У цей час надзвичайно важливо мати доступ до оперативної інформації щодо російсько-української війни. Концерн РРТ, що входить до сфери управління Держспецзв’язку, звернувся до телеканалів з проханням розкодувати сигнали на супутнику, щоб українці при відсутності ефірного сигналу мали можливість дивитись телебачення безоплатно на супутнику.

Для перегляду згодиться будь-який простий цифровий супутниковий ресивер та супутникова антенна.

Раніше найбільші українські медіагрупи 1+1 media, StarLightMedia, Медіа Група Україна та Inter Media Group на тлі воєнного стану відкрила всі їхні телеканали. Онлайн-кінотеатр MEGOGO відкрив доступ до вільного перегляду деяких телевізійних каналів

Спільне звернення українських медіагруп щодо телевізійного мовлення в умовах воєнного стану

Сервіс MEGOGO відкрив доступ до вільного перегляду деяких телевізійних каналів

DevOps для сисадминов.
Курс допоможе закласти в собі принципи DevOps, прагнення до автоматизації, навчить писати інфраструктурний код і покаже, що помилятися можна безпечно.
Дійзнайтеся більше

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: