Новости

ДП «Антонов» показало новий військово-транспортний літак Ан-178-100Р

ДП «Антонов» показало новий військово-транспортний літак Ан-178-100Р

28 грудня ДП «Антонов», що входить до складу Укроборонпрому, провело викатку першого військово-транспортного літака Ан-178-100Р №001. Цей екземпляр призначений для проведення льотних сертифікаційних випробувань.

ДП «Антонов» показало новий військово-транспортний літак Ан-178-100Р

Як повідомляють в ДП «Антонов», на цьому літаку встановлено обладнання вітчизняних та західних постачальників комплектуючих, які були обрані в ході масштабної програми імпортозаміщення. До створення нового літака долучилися постачальники з Європи, США й Канади, а також понад 30 українських підприємств, які виготовили 177 видів комплектуючих. Зокрема, в Ан-178-100Р використовуються перші системи електронного керування літаком та керування механізацією крила українського виробництва. Як відзначають в Укроборонпромі, літак оснащений сотнями електронних обчислювачів, що  дають змогу інтегрувати всі системи та датчики літака, автоматизувати контроль їх працездатності та оптимізувати керування.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Літак Ан-178-100Р призначений для перевезення особового складу (до 100 осіб), техніки та вантажу. Крім того, він може використовуватися для десантування озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами. Також літак може стати засобом медичної евакуації поранених та постраждалих: 40 людей на ношах і 38 на бічних сидіннях у супроводі чотирьох медиків. Повідомляється, що у конструкцію літака внесено зміни з метою забезпечення функції десантування людей та вантажів, а також для виконання інших завдань Міністерства оборони України.

Дата першого польоту Ан-178-100Р наразі невідома.

Нагадаємо, рік тому Міністерство оборони України замовило у ДП «Антонов» три нових літаки Ан-178 для потреб ЗСУ. Серійне виробництво Ан-178 почалося влітку 2016 року.

Джерело: Укроборонпром, ukrinform, suspilne


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: