Новости

Електромобілі на платформі Uber в Україні вже проїхали більше 15 млн км

Електромобілі на платформі Uber в Україні вже проїхали більше 15 млн км

Два роки тому Uber запустив в Києві сервіс Uber Green, що складається на 100% з електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. За цей час електромобілі на платформі Uber пройшли більше 15 мільйонів кілометрів, а це двадцять разів з Землі на Місяць і назад.

Понад 520 тисяч людей скористалися цією послугою хоча б один раз з моменту її запуску. Найдовша поїздка склала 156 км — з Києва до Умані. Середній час очікування в Києві складає всього 7 хвилин, а середня вартість поїздки — 117 грн.

Автомобілі Uber Green — це переважно Nissan Leaf, але також є Renault Zoe, Hyundai Ioniq, Tesla S, BMW i3, Chevrolet Volt та Chevrolet Bolt. На початку роботи сервісу було зареєстровано близько 200 автомобілів, а на сьогоднішній день парк складає понад 1700 електромобілів.

Київ ‒ це друге місто в Центральній та Східній Європі після Бухареста, де працює сервіс, що складається на 100% з електромобілів, і одне з небагатьох міст Європи, де Uber пропонує опцію «зеленого» транспорту, як і у Парижі, Лондоні, Амстердамі, Лісабоні, Порту, Цюріху та Мюнхені.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

«Будучи найбільшою мобільною платформою в Європі, ми повинні зіграти важливу роль в боротьбі зі зміною клімату і підтримці екологічного відновлення. Uber оголосив, що до 2040 року це буде мобільна платформа з нульовим рівнем викидів, здійснюючи 100% поїздок з нульовим рівнем викидів на транспортних засобах, громадському транспорті та мікротранспорті.

Ми прийшли до такого рішення з багатьох причин. Одна з них — це наше бачення розвитку транспортної інфраструктури в сотнях міст по всьому світу, де ми представлені» — прокоментував Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі.

Uber продовжить розширення мережі Uber Green по всій Європі, де пасажири можуть замовити автомобіль з більш низьким рівнем викидів за невелику додаткову плату, з 37 міст сьогодні до 60 міст до кінця 2021 року, включаючи Лондон і Барселону. Це буде означати, що до кінця 2021 року користувачі зможуть вибрати автомобіль з нульовим рівнем викидів в містах, що представляють 80 відсотків європейського бізнесу Uber.

Джерело: Uber


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: