Новости Новости 24.05.2021 в 14:21 comment

ФК «Динамо» (Київ) стане першим спортивним клубом у світі, що продаватиме NFT-квитки на матчі

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Футбольний клуб «Динамо» (Київ), що посів перше місце в українській Прем’єр-лізі, запускає NFT-квитки на сезон 2021 року за підтримки американського блокчейн-партнера Moonwalk. Ці квитки будуть розміщені виключно на маркетплейсі Binance NFT як частина кампанії «100 творців», що проводиться на честь запуску маркетплейсу Binance NFT. Київське «Динамо» стане першим великим спортивним клубом у світі, котрий регулярно продаватиме NFT як квитки та як предмети колекціонування.

Уболівальники «Динамо» зможуть придбати NFT-квитки тільки на маркетплейсі Binance NFT уже наприкінці червня 2021 року. Moonwalk і Binance NFT будуть ексклюзивними постачальниками NFT-квитків. До початку сезону ексклюзивні, пов’язані з іграми NFT будуть випущені на провідній NFT-платформі Binance NFT.

«Київське «Динамо» має видатну історію та одну з найбільших фан-баз в Україні. Ми раді повідомити про цю колаборацію, і, безумовно, користувачі також із нетерпінням чекали на неї. Ми твердо віримо, що NFT-квитки незабаром стануть звичною річчю для футбольних уболівальників і що маркетплейс Binance NFT буде однією з провідних платформ для функціональних NFT», — сказав Гліб Костарєв, директор Binance у Східній Європі.

Moonwalk — це платформа цифрової економіки, котра дозволяє інтегрувати NFT і токени в реальні напрямки застосування: квитки на фізичні та віртуальні події, електронну комерцію, ігрові скіни, винагороди клієнтам та платіжні системи. У січні 2021 року Moonwalk оголосила про намір створити цифрову економіку для «Динамо», яка включатиме всеосяжну екосистему токенів. Зараз проєкт у стадії розробки.

«Проєкт токенізації «Динамо» (Київ) уже зарекомендував себе як неймовірно перспективна франшиза, оскільки клуб розробляє нові способи взаємодії зі своїми фанатами, спільнотами та партнерами, — вважає Грег Консільйо, співзасновник Moonwalk, колишній керівник Ticketmaster. — NFT-квитки — це один із багатьох аспектів екосистеми винагород, яку «Динамо» запускає разом із Moonwalk. Можливість збирати ігрові NFT, що також будуть використовуватися як квитки, відкриває низку інших захоплюючих можливостей для шанувальників клубу».

NFT-можливості Moonwalk здійснюються завдяки партнерству з компанією Blockparty. Це забезпечить роботу ринку NFT, вбудованого у веб-сайт «Динамо», і протоколу NFT, який дозволить перепродаж NFT-квитків у децентралізованому (peer-to-peer) форматі. Саме Blockparty є однією з перших компаній у світі, яка розпочала продаж квитків на блокчейні. Вона запустилася як платформа з продажу NFT квитків у 2018 році, згодом розширила свої можливості до продажу будь-яких NFT та стала платформою, що дозволяє проводити запуск NFT-маркетплейсу під брендом продавця.

Product Management in IT.
Пройдіть повний цикл створення продукту — від генерації та валідації продуктової проблеми до аналізу користувачів, метрик і створення завдань для розробників.
Інформація про курс

«Токенізація легендарного київського клубу, оголошена нами на початку 2021 року, — не данина моді і не гонитва за хайпом. Ми маємо ґрунтовно прораховану стратегію і чітку мету — протягом наступних двох років зробити найкращий клуб України технологічним лідером футбольної Європи, — говорить віце-президент ФК «Динамо» (Київ) та голова департаменту з питань інновацій Марк Гінзбург. —

Сьогоднішня подія — яскравий приклад обґрунтованості наших надій. Уже в наступному році десятки професійних клубів з усього світу, що виступають у різних видах спорту, будуть використовувати NFT як квитки та колекційні активи, але в історії світового спорту назавжди залишиться факт, що першим у світі це зробив саме ФК «Динамо» (Київ)».

З часом «Динамо» (Київ) розраховує продавати понад 25% від загальної кількості вхідних квитків на домашні ігри як NFT. Протягом скороченого сезону 2019/20 років клуб продав понад 400 000 квитків на домашні матчі «Динамо» в НСК «Олімпійському», що вміщує 70 000 відвідувачів. Після придбання NFT на маркетплейсі Binance NFT шанувальники можуть отримати ігрові квитки, ексклюзивні винагороди, бонуси та досвід, скориставшись цифровим гаманцем на базі Moonwalk на веб-сайті «Динамо».

Джерело: ФК «Динамо» (Київ)

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: