Новости Новости 01.12.2021 в 14:17

«Київстар» вже забезпечує покриттям 4G територію, де проживає 90% населення України

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

«Київстар» повідомив, що під’єднав до широкосмугового інтернету ще 78 населених
пунктів і наразі доступ до послуг 4G вже є у мешканців майже 16 тис. міст і сіл, де
проживає 90% населення України.

Курс
Executive Leadership англійською
Лідерство – це щоденна практика та особливий спосіб мислення
Записатися на курс
Future

30 листопада найбільший український оператор мобільного зв’язку збільшив територію радіо покриття мережі у 20 областях України, активувавши технологію 4G ще на 59 базових станціях. Це дало можливість покращити якість зв’язку і надавати послуги швидкісного мобільного інтернету 4G ще у 78 населених пунктів, де загалом проживає 66 тис. людей. Зокрема, в населених пунктах Чернелів-Руський (Тернопільської), Новогригорівка (Херсонської), Ряснопіль (Одеської), Лозуватка (Запорізької), Верхньоторецьке і Троїцьке (Донецької).

У мережі «Київстар» технологія LTE наразі активована на 18,5 тис. базових станцій, які обслуговують вже 90% населення України.

«Київстар» також повідомив деякі нові статистичні дані:

  • У 3 кварталі 2021 року у розвиток нових технологій зв’язку та розширення покриття мережі 4G було інвестовано 1,1 млрд грн.
  • З початку розвитку в Україні технології 4G у 2018 році й по сьогодні «Київстар» інвестував понад 20 мільярдів гривень у будівництво нової мережі та ліцензії.
  • Кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, в минулому кварталі збільшилась на 32%.
  • За обсягами використання мобільного інтернету на абонента (7 ГБ на місяць) Україна обігнала ряд країн, де запровадження 4G почалося значно раніше. Зокрема, згадуються Аргентина, Бельгія, Грузія, Бразилія та інші.

Щоб скористатись перевагами 4G потрібен смартфон, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідна SIM-карти (USIM), яку можна отримати безплатно в оператора.

У вересні «Київстар» повідомив про розширення доступності технології 4G VoLTE на контрактних абонентів, які користуються певними моделями смартфонів Samsung і Huawei (раніше вона була доступною лише для iPhone). Також нещодавно оператор представив нові лінійки тарифів передплаченої та контрактної форми обслуговування.

«Київстар» представив нові тарифи ВАШ — 5 для контрактних абонентів та 7 для бізнес-клієнтів

Курс PRODUCT DESIGN.
Як створювати, втілювати та вдосконавлювати продуктові ідеї? Дізнайся на цьому курсі!
Дізнатися про програму

Київстар презентував нові передплачені тарифи мобільного зв’язку «ТВІЙ»: ТВІЙ Старт (135 грн), ТВІЙ Вибір (175 грн) та ТВІЙ Оптимум (250 грн)


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: