Новости Новости 27.01.2022 в 13:40 comment views icon

Менеджер monobank помилково знизив курс валют — за 25 хвилин клієнти купили доларів на 4,5 млн гривень. Це коштувало необанку близько 150 тис. гривень

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Про курйозну ситуацію з менеджером, який переплутав курси валют, розповів співзасновник monobank Олег Гороховський.

Коли зранку 27 січня о 9:41 співзасновник monobank відкрив нову тестову збірку застосунку, яку йому надіслали розробники, та перейшов на вкладку «Ще», його чекав сюрприз, від якого у нього «заворушилося волосся на спині». Менеджер, який відповідає за валютні курси, помилково поставив курс на продаж нижче ринкового — різниця становила 1 гривню.

Помилково знижений курс зберігався приблизно 25 хвилин. За цей час клієнти monobank купили доларів на загальну суму 4,5 млн гривень, а збитки необанку склали близько 150 тис. гривень. Олег Гороховський запевнив, що, оскільки це була помилка співробітника, то клієнтам, яким пощастило купити долари за вигідним курсом, доплачувати не доведеться. Що чекає на менеджера, який припустився цієї прикрої помилки, не уточнюється.

«Відбулися легким переляком і відмінними висновками, як прибрати ризики в таких місцях у майбутньому»

Олег Гороховський

український бізнесмен та співзасновник monobank

Водночас співзасновник monobank висловив незадоволення коливаннями курсу, яке спостерігається на тлі нової хвилі пандемії коронавірусу та ймовірного загострення російської агресії. Олег Гороховський закликав стримувати свої емоції та не піддаватися стадному інстинкту, і зрештою «припинити купувати валюту за поганою ціною!»

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: