Новости Новости 09.03.2021 в 13:47 comment

Мінцифри та UNIT.City починають стратегічне партнерство, в парку створять R&D-центр з «Дія» та 5G

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Міністерство цифрової трансформації України та інноваційний парк UNIT.City починають комплексне стратегічне партнерство, яке наблизить Україну до побудови «держави в смартфоні». Для цього Мінцифра підписала меморандум з інноваційним парком, що передбачає створення представництва екосистеми Дія та тестовий майданчик, а у подальшому R&D-центр (Research & Development) з використання технології 5G на території UNIT.City.

«Мінцифра створює найзручнішу країну у світі, з точки зору взаємодії держави та людини, держави та бізнесу. Ми спрощуємо бюрократичні процеси та впроваджуємо сучасні онлайн-сервіси, щоб спілкування бізнесу з державою було максимально зручним і прозорим.

Тепер ми об’єднуємо зусилля та реалізуємо спільні проєкти з першим в Україні інноваційним парком, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій» — зазначив Михайло Федоров.

Керівний партнер інноваційного парку UNIT.City Костянтин Євтушенко зазначив, що партнерство з Міністерством цифрової трансформації посилить екосистему парку та надасть нових можливостей резидентам.

«Візитна картка України — це ІТ-індустрія, яка стрімко розвивається. І такі партнерства сприяють розвитку технологічної екосистеми. Ми робимо все, щоб інноваційний парк UNIT.City був точкою входу для міжнародних інвестицій в Україну. І партнерство з Міністерством цифрової трансформації посилить нашу екосистему та надасть нові можливості резидентам парку» — прокоментував Костянтин Євтушенко.

Співпраця в рамках меморандуму передбачає:

  • створення тестового майданчика та у подальшому R&D-центра (Research & Development) з використання технології 5G на території UNIT.City;
  • розвиток інноваційного підприємництва та впровадження цифрових технологій в різноманітні сфери життя суспільств;
  • реалізацію спільних проєктів щодо підтримки малого та середнього підприємництва в рамках Дія.Бізнес;
  • використання Дії та Дія ID гостями UNIT.City замість фізичних документів та ЕЦП (електронного цифрового підпису).

Нагадаємо, що за даними компанії Ericsson вже до кінця 2020 року в зоні дії мереж 5G буде проживати понад 1 млрд осіб, тобто 15% населення Землі.

Курс Job Interview Crash Course від Enlgish4IT.
Отримайте 6 шаблонів відповідей на співбесіді, які ви зможете використовувати для структурування своїх відповідей. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Приєднатися

Джерело: Мінцифри


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: