Новости

Офіс президента залучив французьку консалтингову компанію Aerogestion до створення національного авіаперевізника України

Офіс президента залучив французьку консалтингову компанію Aerogestion до створення національного авіаперевізника України

Ще на початку року під час форуму «Україна 30 «Інфраструктура» Офіс президента України анонсував створення національного авіаперевізника України. Учора президент України Володимир Зеленський провів зустріч з директором французької консалтингової компанії Aerogestion Марком Роше під час якої співрозмовники обговорили оптимальні моделі його створення.

У зустрічі також взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко та експерт компанії Aerogestion П’єр Денізе.

Офіс президента залучив французьку консалтингову компанію Aerogestion до створення національного авіаперевізника України

Глава держави поінформував гостей про те, що нині в Україні реалізують низку великих інфраструктурних проектів, зокрема відбувається будівництво та капітальний ремонт автодоріг, модернізують регіональні аеропорти. Володимир Зеленський зауважив, що внутрішній ринок авіаперевезень в Україні не задовольняє всіх стратегічних потреб держави, тому було ухвалено рішення про створення національного авіаперевізника. Його поява має забезпечити громадянам доступні та зручні перельоти між українськими регіонами, сприяти децентралізації міжнародних авіаперевезень та надати поштовх для розвитку туристичного потенціалу нашої країни.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Президент України зазначив, що цей масштабний проект вже має підтримку міжнародних партнерів. Зокрема, уряд Франції ініціював виділення гранту для забезпечення роботи консультанта.

«Ми починаємо роботу. Цього року хочемо отримати конкурентоспроможного державного авіаперевізника», – розповів Володимир Зеленський директору Aerogestion, зауваживши, що Україна охоче розгляне ідеї щодо реалізації цього проекту.

Марк Роше зі свого боку зазначив, що український ринок авіакомпаній фрагментований. Крім того, на ньому позначився вплив пандемії коронавірусу. Та попри це є можливості для створення національного авіаперевізника.

«Я справді вважаю, що повітряний транспорт – чи не найактуальніший для України, для людей, зокрема в умовах кризи необхідно мати змогу подорожувати й вести нормальне життя», – сказав Марк Роше.

Зазначимо, що компанію Aerogestion заснували в 1999 році Марк Роше та Домінік Грец, вона спеціалізується на розвитку та реструктуризації авіаліній. З часом компанія розширила свою діяльність на сферу управління прибутком. Сьогодні Aerogestion налічує близько п’ятнадцяти консультантів, які мають у середньому 20-річний досвід роботи в галузях авіатранспорту та туризму, консультують з питань управління бізнесом, комерційної стратегії, управління прибутковістю, реструктуризації та трансформації компаній.

Джерело: ОПУ


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: