Новости Новости 24.01.2022 в 10:32 comment views icon

Почалося бета-тестування mono invest — сервісу monobank для торгівлі акціями [Доповнено: за перший день понад 7 тис. завантажень застосунку]

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Зранку 24 січня, як і планувалося, почалося бета-тестування mono invest — нового застосунку monobank для торгівлі цінними паперами, що доступний на iOS та Android.

Доступ до сервісу торгівлі цінними паперами дадуть лише тим, хто раніше залишив заявку (на цю мить їх продовжують приймати). Усі учасники отримають запрошення електронною поштою — їх розсилають по черзі, повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський. Станом на 20 січня  повідомлялося про 240 тис. заявок на тестування, які monobank розраховує опрацювати за лютий.

Офіційний запуск mono invest заплановано на березень. Також monobank розробляє картку у біткоїнах, але поки що невідомо, коли вона з’явиться.

Партнер monobank по проєкту mono invest — європейський онлайн-брокер Exante, який здійснює торгівлю на провідних світових майданчиках по всіх паперах зі списку S&P 500 та ETF фондами Почалося бета-тестування mono invest — сервісу monobank для торгівлі акціями [Доповнено: за перший день понад 7 тис. завантажень застосунку]Почалося бета-тестування mono invest — сервісу monobank для торгівлі акціями [Доповнено: за перший день понад 7 тис. завантажень застосунку](Exchange Traded Fund — індексний фонд, акції якого обертаються на біржі).. Раніше власний сервіс торгівлі акціями запустив «Альфа-Банк Україна» — у січні у мобільному додатку банку Sense SuperApp з’явився окремий розділ «Інвестиції».

Детальніше про особливості купівлі акцій у mono invest і тарифи — в окремому дописі на сайті.

Як купувати акції міжнародних IT-компаній ми також розповідали в окремій детальній інструкції на сайті.

Python с нуля.
Навчимо самостійно писати код на Python з нуля, розуміти структуру вебпрограм. Отримайте навички — інтеграції з сторонніми сервісами!
Дізнатись про курс

Як стати власником акцій Tesla, Apple, Google, та інших міжнародних IT-компаній. Покрокова інструкція

Доповнено [17:41]: Співзасновник monobank Олег Гороховський поділився першими результатами — за сьогоднішній день mono invest завантажили понад 7000 разів. Судячи з усього, це загальна кількість завантажень iOS та Android. Станом на 17:30 monobank відкрив понад 1500 інвестиційних рахунків першим у черзі клієнтам і перша сотня інвесторів вже придбала акції з використанням mono invest. В топ-3 найпопулярніших цінних паперів — Apple, CenturyLink (тикер LUMN) та Vanguard 500 Index Fund ETF.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: