Новости Новости 11.01.2022 в 17:14 comment views icon

Правила безпечного перебування в закладах громадського харчування в умовах карантину [Інфографіка МОЗ]

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Як відомо, наразі в Україні робота закладів громадського харчування дозволена лише при наявності у працівників і відвідувачів одного з трьох документів — сертифіката про вакцинацію, негативного результату тесту або підтвердження одужання від COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я України підготувало інфографіку щодо правил безпечного перебування в закладах громадського харчування.Правила безпечного перебування в закладах громадського харчування в умовах карантину [Інфографіка МОЗ]Наприкінці 2021 року уряд продовжив адаптивний карантин — він діятиме щонайменше до 31 березня 2022 року, а з 6 січня в Україні повноцінно стартувала програма повторної або бустерної вакцинації.

МОЗ дозволило бустерні щеплення проти коронавірусу для всіх дорослих

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: