Новости

Адаптивний карантин в Україні продовжили — він буде діяти щонайменше до 31 березня 2022 року

Адаптивний карантин в Україні продовжили — він буде діяти щонайменше до 31 березня 2022 року

Уряд на засіданні 15 грудня прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 березня 2022 року.  Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Адаптивний карантин в Україні ввели з 24 лютого. Він передбачає територіальний розподіл на чотири карантинні зони («зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону») по рівню епідемічної небезпеки та введення карантинних обмежень відповідно до епідемічної ситуації. У серпні уряд продовжив адаптивний карантин і режим надзвичайної ситуації до 1 жовтня, а у вересні ще раз  — до 31 грудня 2021 року. З 23 вересня по всій Україні запровадили «жовтий» рівень епіднебезпеки та ввели розподіл внутрішніх COVID-сертифікатів на «жовті» та «зелені» (вони звільняють від низки карантинних обмежень), а з 6 грудня карантин посилили, а строк дії «жовтого» COVID-сертифіката (можна отримати наступного дня після першої дози вакцинації дводозною вакциною) скоротили до 30 днів.

В Кабміні повідомили, що це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей. Водночас усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння масок та дистанції залишаються в силі.

«Уже понад 40% дорослих українців отримали щеплення проти коронавірусу. Завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію. Водночас поки в Україні рівень вакцинації не досягне 70% дорослого населення, ми маємо продовжувати дотримуватися встановлених карантинних обмежень».

Денис Шмигаль

прем’єр-міністр України

Напередодні МОЗ дозволило робити третю дозу вакцини проти коронавірусу людям з послабленим імунітетом.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

У МОЗ розповіли, як отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19 — поки вона доступна лише людям із медичними показами

  • Від початку пандемії в Україні виявили 3 578 557 випадків COVID-19. З них 3,2 млн — одужали, а 91 958 людей померли від ускладнень захворювання.
  • Станом на ранок 15 грудня у країні проведено 26 861 757 щеплень проти коронавірусу. Першу дозу отримали 14 221 536 людей, а повністю вакцинувалися — 12 640 221 (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: