Новости Новости 22.09.2021 в 09:48 comment views icon

Сервіс Liki24.com запустив безкоштовну онлайн-консультацію фармацевтів щодо підбору і вживання ліків

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Український сервіс Liki24.com запустив нову послугу — безкоштовну консультацію з досвідченим фармацевтом в режимі онлайн, що дозволить заощадити час на походи до аптек і замовити препарати безпосередньо на сайті.

«В умовах трансформації суспільного життя під впливом пандемії COVID-19 і сезонних спалахів інших вірусних інфекцій здоров’я стало найголовнішою цінністю людини. Одним із дієвих інструментів протидії поширенню захворювань і вагомою складовою повсякденного життя людини став перехід в онлайн.

А медицина і фармацевтика були чи не найпершими галузями, які перейшли на дистанційний формат взаємодії зі споживачами. Це зручно, швидко і вигідно як для медиків, так і для їх клієнтів. Водночас існують додаткові точки росту, і однією з найважливіших є фахова онлайн консультація щодо підбору і вживання ліків» — зазначили в Liki24.com.

У яких саме випадках може знадобитися консультація фармацевта?

  • при загальних діагнозах, або замовленні препаратів першої необхідності;
  • для уточнення дозування, умов зберігання і правил вживання ліків;
  • для перевірки сумісності з іншими медикаментами;
  • при пошуку дешевших або ефективніших аналогів ліків;
  • при незначних або ситуативних симптомах (травма, опік, укус);
  • в інших випадках, які не вимагають огляду і діагнозу лікаря.

Щоб отримати консультацію щодо ліків, достатньо зайти на сайт та у розділі «Контакти» увійти в онлайн-чат, де обрати опцію «Консультація фармацевта». Прийом в чаті ведеться з 9:00 до 21:00, при цьому діалог йде з реальним фахівцем, а не роботом чи автовідповідачем.

Сервіс Liki24.com запустив безкоштовну онлайн-консультацію фармацевтів щодо підбору і вживання ліків

«Послуга «Фармацевт онлайн» є довгоочікуваним і важливим пунктом нашої дорожньої карти. В найближчих планах — цілодобова робота консультантів. Сподіваюся, що корисність цієї послуги гідно оцінять клієнти.

Ми постійно вдосконалюємо функціонал платформи, вивчаємо провідний досвід в нашому сегменті, аналізуємо потреби клієнтів і запроваджуємо найкращі та перевірені часом і споживачами практики», — зазначив співзасновник і CEO Liki24.com Антон Авринський.

.
.

Зазначимо, що Liki24.com — це український HealthCare-стартап, який був заснований у 2017 році та представляє онлайн-платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення та доставки ліків із аптек. Liki24 співпрацює з понад 5000 аптек по всій Україні, доставка можлива у більш ніж 25 000 населених пунктів країни.

Джерело: Liki24.com

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: