Новости Новости 29.10.2021 в 16:57 comment views icon

Трафік Meta.ua підстрибнув на 26,5% після перейменування Facebook на Meta

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Засновник Facebook Марк Цукерберг на презентації Facebook Connect 2021 28 жовтня повідомив про зміну назви компанії на лаконічну Meta, а також явив громадськості оновлений логотип у вигляді синьої смужки Мебіуса та пообіцяв створити «метавсесвіт». Анонс викликав величезний суспільний резонанс, а мережу захлеснула хвиля мемів та жартів, — в УАнеті, звісно, нараз загадали про український сайт Meta.ua, і це позначилося на його трафіку.

У Meta.ua на запит ITC.ua повідомили, що трафік на головній сторінці сайту підстрибнув на 26,5% якраз у проміжку між 21:00 та 22:00 вечора, коли проходила презентація Facebook. Водночас прямий трафік (це коли користувач вводить точну адресу сайту в обхід пошукових систем) підстрибнув аж на 71,5%.

Трафік Meta.ua підстрибнув на 26,5% після перейменування Facebook на Meta
Рекурсія у чистому вигляді

Прикметно, що ріст забезпечив саме прямий трафік, а не пошуковий. Водночас у компанії констатували, що продовження сплеску не відбулось і сьогодні показники повернулись до звичного рівня.

До речі, він ребрендингу Facebook виграла не тільки українська Meta, а й також канадська компанія Meta Materials (виготовляє композитні матеріали) — плутанина або цілеспрямовані маніпуляції інвесторів призвели до зростання котирувань на 26%.

Залишається загадати, що у 2020 році сайт Meta.ua повністю викупили українські інвестори. Компанію було переоформлено на нового власника — ТОВ «Мета Юей», керівником якого є Вадим Лисий.

P.S. Насправді, ми хотіли зробити підбірку жартів та мемів про перейменування Facebook на Meta, але ви у коментарях до вчорашньої новини про ребрединг зробили все за нас 😉

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

Meta – новое название компании Facebook

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: