Новости

У Чорнобильській зоні зафіксовано підвищення радіаційного фону

У Чорнобильській зоні зафіксовано підвищення радіаційного фону

У Чорнобильській зоні, де наразі перебувають російські окупанти, зафіксовано підвищений рівень радіації. Про це свідчать дані з Автоматизованої системи радіаційного контролю зони відчуження, які доступні в режимі онлайн.

Оновлено [10:27]:Такі коливання показників датчиків Аскро, фахівці Екоцентру повязують з порушенням верхнього шару ґрунту внаслідок руху великої кількості важкої військової техніки через зону відчуження та підняттям у повітря забрудненого радіоактивного пилу.

Стан ядерних установок та інших обєктіа ЧАЕС — без змін.

Перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випомінювання (червоні точки) спостерігаються на значній частині пунктів спостережень.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

У Чорнобильській зоні зафіксовано підвищення радіаційного фону

Внаслідок окупації та бойових дій встановити причини зміни показників радіаційного фону у зоні відчуження наразі неможливо.

Захоплена Чорнобильска АЕС

Раніше в Офісі президента назвали захоплення ЧАЕС російськими окупантами «однією з найсерйозніших загроз Європі сьогодні». Російські війська можуть готувати провокації на ЧАЕС, або «скористаються пошкодженнями, отриманими об’єктами під час атаки, щоб звинуватити в цьому Україну, або самі пошкодять ці безумовно найнебезпечніші об’єкти».


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: